Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Banka Kredileri

Yapı Kredi Banka Kredileri Nedir?

Türkiye’de nakit sıkıntıları gidere bilmek amacıyla sık-sık tercih olunan kredilerden biri de, Yapı Kredi Banka kredileridir. Yapı Kredi Banka kredileri bireysel olarak ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi olarak biliniyor. Daimi olarak gelir kazancı olan ve 18 yaşını tamamlamış olan herkes Yapı Kredi Banka kredilerine başvuruda bulunabilir. Sözünü ettiğimiz gibi sık-sık tercih kredilerden biri olduğu için, bugünkü yazımızın konusu Yapı Kredi Banka kredileri ile ilgili olacaktır. Konuyla ilgili geniş bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yazımızı sona kadar okumanızı sizlere tavsiye ederiz.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredileri

Yapı kredi ihtiyaç kredisi kendiliğinde şubesiz kredi, alış-veriş kredisi ve eğitim kredisi olarak kısımlara bölünüyor. Bu kedilerle ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

Şubesiz Kredi

Adından da göründüğü gibi bu kredi türü ile şubeye gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç kredisi sahibi olabilirsiniz. Kredi limiti genelde en fazla 10000 TL’ye kadardır. Ancak Yapı Kredi’nin kurallarına uyan müşterilere ön onaylı 75000 TL’ye kadar kredi limiti sunulmaktadır. Her iki kredi limiti için vade süresi 36 aya kadardır. Kredi başvurusunu Yapı Kredi mobil bankacılık indirerek veya Yapı Kedi internet bankacılığı üzerinden yapa bilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için aşağıda bulunan linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada eğer internet bankası müşterisi iseniz gerekli alanları doldurarak giriş butonuna basınız. Henüz müşteri değilseniz yukarıda sağ kısımda bulunan ”Şifre Al” butonuna tıklayarak dört adımda şifrenizi alıp daha sonra başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Alış-Veriş Kedisi

Bireylerin her türlü alış-veriş masraflarını karşılamak için tasarlanmış olan bir kredi türüdür. Kredi limiti en fazla 25000 TL’ye kadardır. Ödemelerinizi 24 aya kadar olan vade ile bütçenize göre esnek ödeme tariflerinden yararlanarak yapabilirsiniz. Kredi başvurusunu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Yapı Kredi şubesine giderek yapabilirsiniz.

Eğitim Kedisi

Türkiye’de ve yurt dışında olan eğitim harcamalarınız için Yapı Kredi eğitim kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi limiti en fazla 50000 TL’ye kadardır. Ödemelerinizi 36 aya kadar olan vade süresi ile düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Kredi başvurusunu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Yapı Kredi şubesine giderek yapabilirsiniz. Aynı zamanda banka müşterisi iseniz internet bankacılığı üzerinden ön başvuruda bulunabilirsiniz.

1

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Taşıt Kedisi

Nakit sıkıntınızdan dolayı satın alamadığınız aracınıza Yapı Kredi taşıt kredisi ile sahip olabilirsiniz. İstediğiniz 0 km ve 2-ci el olan araca 48 aya kadar olan vade ile kolayca sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi düşük taksit ve faiz oranlarından yararlanarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda 36 aya kadar olan vade ile motosiklet kredisine ve tekne kredisine sahip olabilirsiniz. Başvuru işlemini gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Yapı Kredi şubesine giderek yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Konut Kredisi

Arzu ettiğiniz eve Yapı Kredi konut kredisi çok kolay sahip ola bilirsiniz. Satın almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin 75%’ine kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi 120 aya kadar olan uzun bir vade ile bütçenize göre esnek ödeme tariflerinden yararlanarak yapabilirsiniz. Kredi başvurusunu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Yapı Kredi şubesine giderek yapabilirsiniz. Aynı zamanda banka müşterisi iseniz internet bankacılığı üzerinden ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • TC kimlik numarası veya nüfuz cüzdanı
  • İkamette ettiğiniz yerin belgesi
  • Çalıştığınız yerden yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Eğitim kredisi için ek olarak eğitim alındığını gösteren belge
  • Konut kredisi için ek olarak satın alacağınız konutun tapu fotokopisi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

Yapı Kredi Banka Kredileri Hesaplama

Yapı Kredi Banka kredilerine başvuruda bulunmadan önce hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarını öncede kendiniz belirleyebilirsiniz. Hesaplama işlemini aşağıdaki linkin üzerine tıklayıp kredi türünüzü seçerek yapabilirsiniz.

  • Yapı Kredi Banka kredileri hakkında herhangi bir sorunuz için, 444 0 444 veya 0850 222 0 444 Yapı Kredi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

yapı-kredi1

Yapı Kredi Banka Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.