Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart

Bilindiği gibi Yapı Kredi birçok avantaja sahip farklı klasmanlarda kredi kartı hizmetleri sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi bir Ülker Grubu firması olan Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. ve Yapı Kredi Bankası A.Ş.’nin ortaklığı ile hazırlanan Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart‘tır. Bu kart, müşterilerin isteğine göre özel ödeme vadeleri ve farklı ödeme alternatifleri sunmaktadır.

Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart

Yukarıda da bahsedildiği gibi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. ve Yapı Kredi Bankası A.Ş.’nin ortaklığı ile hazırlanan Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart, Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan mal alımı yapan firmalara özel hazırlanmış, kolaylık sunan ve avantaj sağlayan bir kredi kartıdır. Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart ticari vergi mükellefleri için oluşturulmuş olan bir karttır. Bu kredi kartı birlikte ödemeleri esnek vade ve taksit olanakları ile yapabilirsiniz. Yeteri kadar bakiyeniz bulunmadığı durumlarda ise kredi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart’ın Avantajları

Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart sahibi olmanın birçok avantajı vardır. Bunların başında Bizim Mağazaları’ndan yapılacak alışverişler için nakit para taşımaya gerek kalmaması yer alır. Az veya yüklü miktarda nakit para farketmeden paranızı yanınızda taşımanıza gerek kalmaması sayesinde daha güvenli bir ödeme yolu seçmiş olursunuz. Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart ile müşteriler kendine özel bir ödeme planı yapabilmektedirler. Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart’ın sunduğu bu olanak sayesinde müşteri alacakları veya vereceklerine göre ödeme için bir plan yaparak zor durumda kalmaz. Ayrıca Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.’nin Yapı Kredi Bankası’na sunduğu özel avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart sayesinde Bizim Mağazaları’nda belirli ürünlere özel fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart’ ı istediğiniz bütün Bizim Mağazaları’nda kullanabilirsiniz.

Sahibi olduğunuz Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart ile yaptığınız harcamaları ve detaylı bilgiyi Yapı Kredi Bankası aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca başvuru formunuzda belirttiğiniz adrese banka tarafından posta ile gönderilen ekstrelerden, kartınızı aldığınız şubeye faks numaranızı bildirerek, kartınızı aldığınız şubeye e-mail adresinizi bildirerek, Yapı Kredi ATM ‘lerinden sorgulayarak, ödemelerinizle ilgili bilgi alabilirsiniz. 444 0 444 numaralı telefonu arayarak da ödeme bilgi detaylarına ulaşabilirsiniz. Başvuru formunda belirtilen ve şubede kayıtlı olan adresinize posta yoluyla ekstre talep etme olanağına da sahipsiniz.

Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart ödemelerini Bizim Mağazaları’nda yapılmamaktadır. Ödeme yapabilmek için kartı aldığınız şubeye ulaşabilirsiniz veya karta bağlı bir hesap aracılığı ile ödemenizi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile 24 saat Türkiye’nin her istediğiniz yerinden ilgili hesabınıza ulaşıp havale yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart Özel Vade Seçenekleri

     Vade Tipleri;

  • T60: Alışveriş + 60 gün
  • K30: Aynı ay içinde yapılan alışverişler için bir sonraki ayın son günü
  • T30: Alışveriş + 30 gün
  • 2-12 taksit arası taksit kampanyaları şeklindeki özel vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Başvuruda Bulunmak için Gerekli Belgeler

Yapı Kredi Bizim Profesyonel Kart’a başvuruda bulunmak için size en yakın Bizim Toptan Satış Mağazası’na istenilen belgelerle birlikte gelinmesi gerekmektedir. İki farklı durum için istenilen farklı belgeler mevcuttur. Bunlar:

  • Şahıs firmaları için;

– Vergi levhası fotokopisi,
– Esnaf odası kayıt belgesi,
– Kimlik fotokopisi,
– İşletme hesap özeti,
– Başvuru formunda belirtilen mal varlıkları ile ilgili tapu, ruhsat vb. belgelerin fotokopisi.

  • Şirketler için;

– Vergi levhası fotokopisi,
– Firmanızın kuruluş ve varsa değişiklik bilgilerinin yayımlandığı Ticaret Sicil Gazetesi,
– Ticaret Odası faaliyet belgesi,
– Firmanızı temsile yetkili kişi ya da kişilerin noterden tasdikli imza sirküleri fotokopisi,
– Başvuru formunda belirtilen mal varlıkları ile ilgili tapu, ruhsat vb. belgelerin fotokopisi.1

En yakın Bizim Toptan Satış Mağazası’nı Öğrenmek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.