Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Business TLcard

Yapı Kredi Business TL card, Yapı Kredi Bankası tarafından sunulmuş olan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır. Bu kart bünyesinde birçok avantaj barındırmakta ve iş dünyasında büyük talep görmektedir. Bu kart çeşitli kredi imkânları ve kampanyalar ile iş dünyasında büyük farklılıklar ve kolaylıklar yaratmaktadır. Bilindiği gibi Yapı Kredi Bankası kurulduğu günden itibaren müşterilerinin memnuniyetlerini sağlamak için birçok yenilikçi fikirler ile gelmiş ve bu yenilikçi adımlar müşterileri tarafından oldukça hoş karşılanmıştır. Bu yüzden Yapı Kredi kendisini diğer bankalardan ayırarak farklı bir kendisini farklı bir konuma getirmiştir. Yapı Kredi Business TL card ise Yapı Kredi Bankasının atmış olduğu yenilikçi adımlardan birisidir. Yapı Kredi Business TL card özellikleri alt kısımda listeli bir şekilde açıklanmaktadır.

  • Yapı Kredi Business TL card müşterilerine hız ve güvenliği beraber sunmaktadır. Yapı Kredi Business TL card yetkilerini belirlemeniz halinde şirketinizde yapılacak olan harcama yetkisini dilediğiniz sayıdaki çalışanınıza dilediğiniz şekilde sunabilirsiniz. Belirlenmiş olan limit ve yetkiler doğrultusunda para çekim işlemleri, para yatırma işlemleri ve havale işlemleri çalışanlar tarafından da yapılabilmektedir. Ayrıca çalışanlarınız Yapı Kredi Business TL card bakiye izlemesini de yapabilmektedirler.
  • Bilindiği gibi Yapı Kredi Business TL card aynı zamanda bir Yapı Kredi TL card olduğundan, kendi bünyesinde Yapı Kredi TL card özelliklerinin hepsini barındırmaktadır. Yapı Kredi TL card özelliklerinden birisi olan vadesiz hesap üzerinden alışveriş imkânı Yapı Kredi Business TL card içinde geçerlidir. Yapı Kredi Business TL card ile vadesiz hesabınızdan yapacağınız alışverişlerinizde ekstra puan kazanabilir, nakit çekimleri yapabilir ve birçok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yapı Kredi Business TL card ile dünya genelinde bulunan mağaza, kafe, restoran, akaryakıt istasyonları, sinema işletmelerinin birçoğunda alışverişler yapabilirsiniz. Yanınızda nakit taşıma veya nakit çekme derdi olmadan dilediğiniz gibi alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • 250 bini aşan World üye işyerlerinde yapacağınız alışverişler sizlere puan olarak geri dönecektir. Bunların yanı sıra birçok sektör ve iş yerinde sunulmuş olan kampanyalar sayesinde puanlar kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanların takibini rahatlıkla hesap özetiniz üzerinden yapabilirsiniz.
  • Yapı Kredi Business TL card ayrıca ATM’ler üzerinden kullanılabilmektedirler. ATM’leri kullanarak Yapı Kredi Business TL card ile yapacağınız birçok bankacılık işlemini herhangi bir şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Business TL card ile ATM’ler üzerinden para çekim işlemleri, para yatırma işlemleri, bakiye sorgulama işlemleri, havale işlemleri, fatura ödeme işlemleri gibi birçok işlemler yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak ülke genelinde bulunan diğer bankaların ATM’lerinden de para çekme ve bakiye sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca dünya genelinde Plus veya Cirrus/Maestro amblemini gördüğünüz bütün ATM’lerden para çekebilirsiniz ve Avrupa da 18 ülkede bulunan Unicredit’in ATM’lerinden herhangi bir kesinti olmadan para çekim işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Yapı Kredi Business TL cardı ayrıca internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Yapacağınız bu alışverişler oldukça pratik ve güvenli olacaktır. Yapı Kredi Business TL card internet alışverişlerinizde kullandığınızda 3 boyutlu güvenlik sistemi devreye girecek ve ödemeleriniz daha güvenli bir şekilde yapılacaktır. Ayrıca BKM Express sisteminizde Yapı Kredi Business TL card bilgilerinizi kaydederek daha sonrasında yapacağınız alışverişlerinizde kart bilgisi girmeden güvenle ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca akıllı cihazlarınızda aktif olarak hizmet veren market uygulamalarına Yapı Kredi Business TL card bilgilerini kayıt ederek daha sonrasında akıllı cihazınız ile yapacağınız alışverişleri güvenle ve kart bilgisi girmeden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Business TL card hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru koşulları hakkında bilgi sahibi olmak için Yapı Kredi Bankasının kurmuş olduğu Yapı Kredi Business TL card internet adresine ulaşmanız gerekmektedir. Yapı Kredi Business TL card internet adresine ulaşmak için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Yapı Kredi Business TL Card bilgilendirme sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.