Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Crystal

Yapı Kredi Crystal kredi kartı Yapı Kredi tarafından World fırsatlarından yararlanabilmeniz için çıkarılmış olan bir kredi kartıdır. Bu kart ile World imkânlarından yararlanabileceğiniz gibi sadece bu karta özgü bir şekilde sunulmuş olan diğer fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Bu kart genel olarak size seyahat ayrıcalıkları, ek hizmetler, sigorta gibi birçok alanda hayatınızı kolaylaştıran fırsatlar sunmaktadır. Bu kartınız ile ayrıcalıklı alışverişler yaparken hesabınıza tanımlanan World Puan ile bir sonraki alışverişlerinizin yükünü de hafifletmektesiniz. Yapı Kredi Crystal kredi kartı ile yurt içi veya yurt dışı Visa veya Mastercard amblemini bulunduran bütün iş yerlerinden rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz. Özel olarak yurt dışında yaptığınız alışverişlerinizde Yapı Kredi sizlere 3 taksit imkânı sunmaktadır. Ayrıca yaptığınız alışverişlerinizde birçok şekilde sunulmuş olan taksitlendirmelerden de yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi Crystal kredi kartı kendi içerisinde bir puanlama sistemine sahiptir. Bu puanlama sistemi yaptığınız alışverişlerinize göre size puan vermektedir. Ancak bu puanı yaptığınız her alışverişinizden alamamaktasınız. Bunu ancak World Üye İşyeri olan yerlerden yapacağınız alışverişler ile alabilirsiniz. Ayrıca bu biriktirdiğiniz puanları bir sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Puanlarınızı alışverişlerinizde kullanabilmeniz için yapmanız gereken işlem kasadaki görevliye alışveriş tutarını kartınıza tanımlı olan puanlardan tahsil etmesini söylemenizdir. Yaptığınız alışveriş sizin hesabınıza tanımlı olan puanınızdan yüksek ise aradaki farkı kartınızın kendi limitinden ödeyebilirsiniz. Yaptığınız alışverişler sonucunda kazandığınız puan alışveriş yaptığınız günün gecesinde kartınıza tanımlanır ve ertesi gün itibari ile puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Crystal kredi kartı aynı zamanda bir Sanal Kart içermektedir. Yapı Kredi Crystal kartı bünyesinde bulunan Sanal Kart ile internet üzerinden güvenli alışverişler yapabilirsiniz. Kartınızı ilk aldığınız anda hesabınızın limiti 0 TL’dir. Alışveriş yapmak istediğinizde Yapı Kredi İnternet Bankacılığını kullanarak, Yapı Kredi Crystal kredi kartınızdan Sanal Kartınıza dilediğiniz miktarda limit transferi yapabilirsiniz. Böylelikle internet üzerinden yapacağınız alışverişleri güvenceye alabilirsiniz ve sizin dışınızda birisinin kartınız üzerinden alışveriş yapmasını engelleyebilirsiniz.

Ayrıca Yapı Kredi Crystal kredi kartı ile seyahatlerinizi daha ayrıcalıklı hale getirebilirsiniz. Yapı Kredi Seyahat Hattı’ndan puanlar kazanabilirsiniz ve bu puanları yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinde, yurt içi otobüs biletlerinde, yurt içi ve dışı otellerde, yurt içi ve dışında düzenlenen turlarda, gemi turlarında, jet, yat veya limuzin kiralamada veya araç kiralamada kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Dünyası içerisinde Worldcep denilen bir sistem bulunmaktadır. Yapı Kredi Crystal kredi kartınıza tanımlı olan World Puanınız Worldcep araçlığı ile hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz. Bu sistem ile tek bir gün için ön ödemeli hatlarda en fazla 12 bin puan ve faturalı hatlarda ise 20 bin 800 puan yükleyebilirsiniz. Worldcep sisteminde 400 puana 2 TL veya 2,5 dakika konuşma süresine karşılık gelmektedir.

Ayrıca Yapı Kredi Crystal ile kazanmış olduğunuz puanlarınızı Allianz Yaşam ve Emeklilik primlerinizi ödeme de veya kartınıza yıllık olarak belirlenmiş olan yıllık üyelik ücretlerinizi ödeme işlemlerinde kullanabilirsiniz.

crystal

Yapı Kredi Crystal kredi kartı temassız ödeme özelliğine sahip bir karttır. Yapı Kredi Crystal ile yapacağınız 50 TL altı alışverişlerinizi POS cihazınıza şifre girmeden temassız özelliğini kullanarak ödeyebilirsiniz. Ancak 50 TL üzeri alışverişlerinizde şifrenizi girerek alışverişinizi tamamlamanız gerekmektedir. Yapı Kredi Crystal kredi kartınızı aldıktan sonra kart şifresini ilk doğru girdiğiniz andan itibaren kartınızın temassız özelliğini güvenle kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Crystal hakkında daha detaylı bilgi almak veya başvuru hakkında detaylı bilgi almak için Yapı Kredinin kurmuş olduğu internet adresine erişebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak Yapı Kredi Crystal internet adresine ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Crystal Kart İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.