Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Evlilik Kredisi

Yapı Kredi Bankası 1994 senesinde Kazım Taşkent tarafından daha kolay konut sahibi olunmasını sağlamak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin ilk özel bankasıdır. Finans sektörünün iki önemli, köklü ve güçlü kurumları olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş.’nin ellerindeki tüm imkanları, güç, tecrübe ve kaynak, bir araya getirerek ortaya çıkardıkları yeni oluşumu 2006 yılında tamamlamıştır. Böyle büyük iki kuruluşun dahil oldukları iş sektörü olan finans alanı haricinde kendilerine bir görev olarak gördükleri kültür ve sanat faaliyetleri de vardır. Kendisini “kültür ve sanat bankası” olarak tanımlayan Yapı kredi, kaybolmaya yüz tutmuş kültürel değerleri korumak, coğrafyanın kültürel birikimine sahip çıkmak gibi etkinliklerin yanı sıra bu alandaki fikirlerini destekleyen Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık A.Ş.’yi kurmuştur. Kültür ve sanat alanında bu ve bu gibi hizmetlerini Yapı Kredi Kazım Taşkent Sanat Galerisi, Yapı Kredi Vedat Nedim Tör Müzesi, Yapı Kredi Sermet Çifter Salonu, Yapı Kredi Sermet Çifter Kütüphanesi ve Yapı Kredi Yayınları oluşumları aracılığıyla desteklemektedir. Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri de finans sektörü dolayısıyla Yapı Kredi’nin sunduğu toplumsal hizmetlerinden biri. Maddi ve gönüllü insan kaynağı desteği ile içinde yaşadığı, var olduğu toplumun mevcut sorunlarına destek olmaya çalışıyor. “Engelsiz bankacılık”, Yapı Kredi’nin, ülkemizin en önemli toplumsal sorunlarından biri olan engelli vatandaşların günlük hayatta yaşadığı sorunlara çözüm arama yoludur. “Hizmette sınır yoktur” anlayışı doğrultusunda engelli vatandaşların sosyal hayata daha iyi katılmalarını sorumluluk haline getirip bu konuda çalışmalar yürütmektedir.

Hangi Bankacılık Hizmetlerini Vermektedir?

Yapı Kredi, sunduğu bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleriyle müşterilerine hayatta atacakları adımlar ve hayali kurdukları alanlar ile ilgili ihtiyaca, hedefe yönelik birçok hizmet sunmaktadır. bireysel bankacılık, platinum bankacılık, özel bankacılık, KOBİ, kurumsal, ticari bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Bu alanlarda çeşitli kampanya ve sınırsız bankacılık hizmetleri sayesinde işlerinizi kolaylaştırmayı hedefliyor.

Yapı Kredi’nin Sunduğu Bireysel Bankacılık Hizmetleri Nelerdir?

Yapı Kredi, kurulduğu günden bu yana sürekli değişim ve gelişim politikası doğrultusunda çeşitli fırsat, kampanya ve hizmetler sunarak ister şubeye giderek isterseniz internet ya da mobil bankacılık adımlarıyla işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Bu avantajlı bankacılık dünyası, daha az çıktı ile daha karlı finans kazançları sağlamanıza fırsat sunar. Hem internet ya da mobil şube aracılığıyla şubeye gitmeden bankacılık işlemlerinizi sağlayabiliyorsunuz hem de bankaya verdiğiniz talimatlar doğrultusunda faturalarınızı unutma/geciktirme derdinden kurtulabiliyorsunuz. O an gerçekleştirmez zorunda olduğunuz herhangi bir ödeme esnasında hesabınızda yeterli tutar olmasa bile kredinizin limiti ölçüsünde kullanabileceğiniz para, Yapı Kredi’nin “Esnek Hesap” hizmetidir. Sigortalar ve emeklilik, krediler, kartlar, yatırım ürünleri, sözleşmeler-formlar, hesaplama araçları, mevduat ürünleri ve daha birçok konuda Yapı Kredi bireysel bankacılık hizmetleri sizin yanınızda.

Yapı Kredi Bankası Hangi Kredi Hizmetlerini Sunar?

Yapı Kredi, kendini ve ihtiyaçlarını iyi tanıyan tüm müşterileri için birçok kredi hizmeti sunar. Büyük küçük tüm ihtiyaçlarınızı hızla gidermek için düşük faiz oranları ve uzun vadelerden sunduğu kredilerle yanınızda.

Bireysel İhtiyaç Kredisi; Yapı Kredi müşterisiyseniz, %1,19’dan başlayan faiz oranlarıyla alabileceğiniz, ihtiyaçlarınızın en kolay çözümü olabilecek kredi hizmetidir. Bireysel İhtiyaç Kredisi hizmeti içine, Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi, Alışveriş Kredisi, Eğitim Kredisi, Evlilik Kredisi ve Tatil Kredisi hizmetleri de dahildir.
Konut Kredisi; Yapı Kredi’nin müşterilerine hayal ettikleri eve ulaştırmak için sunduğu bankacılık hizmetidir. Konut kredisi için hemen başvurabilir, internet ve mobil şubeden başvuru yapabilir ya da bir Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz.
Taşıt Kredisi;  0 km ya da 10 yaşa kadarki ikinci el araçlarda 48 aya varan vadelerle çok uğraşmadan bireysel taşıt kredisi alabilmeniz için yapılandırılmış Yapı Kredi hizmetidir.
Motosiklet Kredisi; tıpkı taşıt kredisinde olduğu gibi, hem sıfır hem de 2. El olan motosikletlerin alımında size kolaylık sağlar. Bir kerede 1.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz. Aldığınız krediyi, sıfır kilometredeki motosikletler için 36 aya, ikinci el motosikletler içinse 36 aya varan vadelerle geri ödeyebilirsiniz.
Tekne Kredisi; deniz tutkunlarına sunulan Yapı Kredi hizmetidir. 30.000 TL’ye kadar teminatsız, 100.000 TL’ye kadar kefalet karşılığı kullanabilir.
Esnek Hesap; hesabınızda ihtiyacınız olan paraya sahip olmadığınız durumlarda kredi limitiniz tutarınca acil nakit hizmeti sunan kredi hizmetidir.
yapikredi-evlilikkredisi-300x197

Yapı Kredi Evlilik Kredisi

Yapı Kredi evlilik kredisi, Yapı Kredi’nin bünyesinde bulunan diğer bankacılık hizmetleri gibi müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik bir kredi hizmetidir. Evlenmek günümüzün en masraflı ve aynı zamanda heyecanlı işlerinden birisidir. Bu güzel heyecanı, büyük masrafların gölgesinden kurtarmak istiyorsanız, Yapı Kredi müşterisi olup Yapı Kredi evlilik kredisi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Nişan, düğün, balayı ve oturacağınız ev ile ilgili yapacağınız her türlü harcama için bu krediye başvurmanız gerekir. 48 aya varan farklı vade seçenekleri ve masraf yapısıyla krediyi, çok sıkışmadan geri ödeyebilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirim?

İnternet üzerinden “Kredi Şimdi” ile başvuru yapmak için lütfen TIKLAYINIZ!

SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000)
Size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca; 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.