Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nedir?

Yapı Kredi internet bankacılığı ile şubeye gitmeden gerek kalmadan dünyanın her yerinden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde birçok bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzere en önde gelenlerden biri olarak bilinen Yapı Kredi internet bankacılığının müşterilerine sunduğu bankacılık avantajları aşağıdaki gibidir;

 1. Banka hesabınız ile yaptığınız tüm işlemleri istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
 2. İstediğiniz hesaba EFT ve havale üzerinden para transferi yapabilirsiniz.
 3. Güncel olan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
 4. Vadeli ve vadesiz hesaplarınıza ait olan işlemleri anında yapabilirsiniz.
 5. İnternet bankacılığı ayarlarını istediğiniz gibi değişebilir, en çok kullandığınız işlemlere göre düzenleyebilirsiniz.
 6. Kart bilgilerinize, kart hizmetlerine, taksit ve borçlarınıza aylık tablo oluşturarak ulaşabilirsiniz.
 7. Borsa işletme platformu üzerinden, borsada yaşanan son değişikleri canlı olarak izleyebilirsiniz.
 8. e-Devlet kapısına şifre gerekmeden hızlıca giriş yaparak SGK hizmet dökümü, SGK emekli aylığı bilgisi, vergi borcu sorgulama, askerlik işlemleri, üniversite e-kayıt, davayla ilgili dosya takibi gibi işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 9. Tüm fatura ödemelerinizi, kira ödemenizi, vergilerinizi ve bağışlarınızı yapabilirsiniz. İsterseniz faturaları ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı vererek hiç vakit harcamadan yapabilirsiniz.
 10. Online olarak bono, tahvil, altın ve bu gibi başka ticari işlemlerin alış-satışını yapabilir, aynı zamanda borsa üzeriden yatırım yaparak kar kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için şifre sahibi, şifre sahibi olabilmeniz içinse banka müşterisi olmanız gerekiyor. İnternet bankacılığı şifresini şubeden, internetten, çağrı merkezinden, mobil telefondan ve ATM’den alabilirsiniz.

 • Şubeden şifre alabilmeniz için, size en yakın olan Yapı Kredi şubesine gidip başvuruda bulunmanız yeterlidir.
 • Mobil telefon üzerinden şifre alabilmeniz için, öncelikle cep telefonunuza Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamanın sol menüsünde bulunan şifre al-şifremi unuttum bölümüne girerek, internet mobil şube için şifre sahibi olabilirsiniz.
 • ATM’den şifre alabilmeniz için kartınızı takarak Kullanıcı-Başvuru İşlemleri menüsünden kullanıcı işlemlerini seçiniz. Daha sonra İnternet-Mobil Şube Başvurusu-Yeni Şifre Alma bölümünü seçerek, belirlediğiniz cep telefonunuza gönderilecek olan geçici şifre ve TC kimlik numaranız ile birlikte internet şubesine giriş yapabilirsiniz.
 • İnternetten şifre alabilmeniz için aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada TC kimlik numaranızı ve müşteri numaranızı yazarak devam butonuna basınız. Daha sonra bilgi girişi, bilgi doğrulama ve şifre belirleme adımlarını takip ederek kolayca şifrenize sahip olacaksınız.
 • 444 0 444 yada 0850 222 0 444 Yapı Kredi çağrı merkezini arayarak, şifre talebinde buluna bilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Şifre Almak İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş yapılır?

Şifre sahibi olduktan hemen sonra internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada TC kimlik ya da kullanıcı kodunuzu, cep telefonunuza gönderilmiş olan tek kullanımlık şifreniz ile birlikte girerek giriş butonuna basınız. Daha sonra banka şartlarını kabul ederek daimi şifrenizi oluşturabilirsiniz. Böylece siz de Yapı Kredi internet bankacılığı müşterisi olarak sunulan tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.