Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Kredi Başvurusu

Kişilerin yapmış olduğu kredi başvurusunda Yapı Kredi en seçici olan bankalardan biri olarak bilinmektedir. Yapı Kredi’nin cazip vadeleri ve esnek geri ödeme planları vardır ve bu avantajlarıyla bu banka müşterilerinin en çok çalışmayı istediği bankalar arasında gelmektedir. Artık kredi şimdi isimli hızlı kredi başvurusu panelleri sayesinde Yapı Kredi bankasıyla çalışmak isteyen müşterilerinin başvuru işlemlerini son derece kolay ve müşterilerinin bekletmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

SMS İle Yapı Kredi Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hem ev kredisi hem de ihtiyaç kredisi başvurularınızı kredi şimdi hizmeti ile önünüzde bulunan seçeneklerden herhangi biriyle alternatif bir kanaldan yapabilirsiniz. Yapı Kredi kredi başvurusu SMS ile de yapılabilmektedir ve herkesin bildiği üzere SMS, kredi kartı başvurularında hızlı bir şekilde sonuç almak için en etkili kredi başvuru kanallarından birisidir. Yapı Kredi kredi başvurusunu SMS ile yapmak isteyen kişiler ilk olarak kredi türünü yazarak boşluk bırakırlar daha sonra TC kimlik numarasını yazarak boşluk bırakırlar ve aylık net gelir bilgilerini yazarlar. Bütün bu bilgileri anlatıldığı gibi yazdıktan sonra 4411 numaralı kısa mesaj hattına mesaj olarak iletmeniz yeterli olacaktır. Mesajda yazacağınız kredi alanına bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız “bireysel” konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız “konut” yazmanız gerekmektedir. SMS ile yapmış olduğunuz Yapı Kredi kredi başvurusunda beyan ettiğiniz aylık gelirinizi belgelemeniz isteneceğinden belgelenebilir gelir miktarını yazmanız gerekmektedir.

Online Yapı Kredi Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok bankanın internet üzerinden kredi başvuru web sitesi olduğu gibi Yapı Kredi’nin de böyle bir kolaylığı vardır. İnternet sitesi üzerinden Yapı Kredi kredi başvurusu formuna girebilirsiniz. Form açıldıktan sonra yapmanız gereken ilk adımda TC kimlik numaranız, doğum tarihiniz, cep telefonu, iş telefonu ve ev telefonu bilgileriniz ile kredi başvuru işlemine başlamış olursunuz.

Adsız

Daha sonra kredi talebi işlemine geçersiniz ve bu kısımda almak istediğiniz kredi türü, kredi miktarı gibi bilgileri yazarak kredi başvurusunu tamamlamış olursunuz. Başvuru işleminizin sonucu maksimum 10 dakika içinde başvuru işleminde girmiş olduğunuz cep telefonunuza SMS ile gelecektir. Ön onay ya da onay aldığınız zaman size en yakın Yapı Kredi şubesine gereken evraklarla giderek kredi kullanım işleminizi sağlayabilirsiniz.

Diğer bir Yapı Kredi kredi başvurusu yöntemi ise ATM’lerden yapılan başvurulardır. Yapı Kredi Bankası’nın müşterisi olsun olmasın her kişi ATM’lerden kredi başvurusu yapabilir. Yapı Kredi müşterisi iseniz fazla bilgi girişi yapmamak için kartınızla başvuru menüsüne ulaşabilirsiniz. Eğer Yapı Kredi Bankası müşterisi değilseniz giriş tuşuna basarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işleminiz web kredi türünde olduğu gibi cep telefonunuza gelecek olan kısa mesaj ile de sonuçlanabilir. Bankadan başvuru onayı aldığınız zaman gereken evraklarınızla banka şubesine giderek kullanım sağlayabilirsiniz. Eğer ön onay aldıysanız banka şubesine gitmelisiniz ve kesin onay için gereken evrakları yanınıza alarak müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.