Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Günlük yaşam zorluğu artıkça bireylerin kredi kartına olan ihtiyaçları da artmaktadır. Kredi kartına sahip olarak gereken durumlarda ihtiyacımız olan nakit parayı hemen karşılayabilir ve kredi kartının bizlere sunduğu özel avantajlardan yararlanabiliriz. Türkiye’de en çok başvuru yapılan kredi kartlarından biride Yapı Kredi kredi kartı olmaktadır. Yapı Kredi kredi kartıyla nakit ihtiyaçlarımızı karşılayabilmenin yanı sıra Yapı Kredi’nin anlaşmalı iş yerlerine özel sunduğu avantajlardan faydalanabiliriz. Yazımızın sonunda bu avantajlar ile ilgili detaylı bilgilere sahibi olacak ve Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucuna nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Yapı Kredi kredi kartları Yapı Kredi World, Yapı Kredi Crystal, Yapı Kredi Adios ve Yapı Kredi Play olarak bilinmektedir. Bu kartlarla ile ilgili gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir.

Yapı Kredi World

Bu kredi kartı türü ile Türkiye’de ve yurt dışında VISA ve MasterCard amblemi buluna tüm iş yerlerinde yapacağınız alışverişler zamanı Worldpuan kazanacak ve kazandığınız Worldpuanlarla bedava alışverişler yapabileceksiniz. Her türlü fatura, sigorta, cep telefonu ve diğer ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı vererek kendiniz vakit harcamadan yapabilirsiniz. Geri ödemelerinizi Yapı Kredi ATM’lerinden, internet bankacılığından, telefon şubesinden, mobil şubeden ve PTT online şubelerinden ödeyebilirsiniz.

world-sanal

Yapı Kredi Crystal

Yapı Kredi Crystal kartı ile Türkiye’de ve yurt dışında kolayca alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Yurt dışında yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişleriniz zamanı üç taksit ayrıcalığından faydalanmış olursunuz. Yaptığınız alışverişleriniz zamanı Worldpuan kazanacak ve kazandığınız Worldpuan’larını uçak bileti, otel harcamaları, gemi turları, araç kiralama, tur paketleri ve bu gibi diğer seyahat harcamaları için kullanabilirsiniz. Yeterli Worldpuanınız olmadığı taktirde Avanspuan sahibi olarak biletlerinizi satın alabilir ve geri Avanspuan ödemelerinizi Crystal kartıyla yapacağınız alışverişleriniz zamanı kazandığınız Worlpuanlarla yapabilirsiniz.

y5

Yapı Kredi Adios

Yapı Kredi Adios ile yurt dışında yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamalarınız için üç taksit avantajından faydalanmış olursunuz. Kredi kartınızı sigortalatarak yurt dışı seyahatlerinizde olası kazalar zamanı, satın alacağınız eşyalar çalındığı veya zarar gördüğü taktirde veya kredi kartınızı kaybettiğiniz zaman sizlerde sigortalanmış olursunuz. Anlaşmalı Havalimanlarından uçuş yaptığınız zaman 30%’e kadar indirimden yararlanmış olursunuz. Aynı zamanda kredi kartınızı göstererek 25%’e kadar indirimle araç kiralama, deniz taksi, özel şoför gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişleriniz zamanı kazandığınız puanları otel konaklama, paket turları, gemi seyahatları ve diğer bu gibi seyahat harcamaları için kullanabilirsiniz.

y4

Yapı Kredi Play

Yapı Kredi Play gençlere özel tasarlanmış olan bir kredi kartıdır. Yapı Kredi Play kartına sahip olan gençler tüm World avantajlarından yararlanabilmenin yanı sıra yapacakları her alışverişler zamanı puan kazanmış olacaklar. Kazandıkları puanlarla bedava alışverişler yapa bilme avantajına sahip olacaklardır. Bu kredi kartına sahip olan 18-26 yaş aralığında olan üniversite öğrencileri hesap işlem ücreti ödemezler ve üniversitelilere özel sunulan bankacılık avantajlarından faydalanmış olurlar.

y6

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda gördüğünüz tüm kredi kartı avantajlarından yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken kredi kartı başvurusunda bulunmanızdır. Yapı Kredi kredi kartı başvurusunda buluna bilmek için aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doldurarak devam butonuna basınız. Daha sonraki adımlarda yine aynı şekilde gerekli alanları eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurarak en sonda başvur butonuna tıklayınız. Böylece Yapı Kredi kredi kartı başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve başvurunuz onaylandığı taktirde sizde Yapı Kredi ailesine üye olarak kredi kartı avantajlarından dilediğiniz gibi faydalanmış olacaksınız. Başvurunuzu yaptıktan sonra Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucuna nasıl ulaşabileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız. yapı-kredi-1

Yapı Kredi Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Yapı Kredi kredi kartına başvuru yaptıktan sonra, Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucuna ulaşarak başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucu için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu güvenlik kodu ile birlikte yazarak gönder butonuna tıklayınız. Böylece işleminiz onaylanacak ve Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmiş olacaksınız.

  • Yapı Kredi kredi kartı ve Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 444 0 444 veya 0 850 222 0 444 Yapı Kredi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

yapı kredi

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.