Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Hayatımızın her noktasında kullandığımız ürünlerden birisi de kredi kartlarıdır. Kredi kartları anlık yakaladığımız fırsatlar için ya da planlı oluşan ihtiyaçlarımız için gerekli olan finansal desteği bizlere sunmaktadır. Bu nakit ihtiyacınız kredi yoluyla sağlayan kredi kartları ihtiyaçlarımızı giderirken aynı zamanda harcamalarımızı taksitlendirme imkanını da bizlere sunmakta. Kredi kartları ile nakit akışlarımız doğrultusunda ihtiyaçlarımızı planlayıp ödemelerini vadelendirmemiz mümkün. Böylelikle ihtiyaçlarımızı giderirken aynı zamanda finansal olarak darboğaza düşme durumundan kurtulmuş oluyoruz. Bankalar arasında bir rekabet unsuru olan kredi kartları işlem hacmi olarak çok üst sıralarda olan bir bankacılık ürünü olarak karşımıza çıkmakta. Bankalar müşterilerine en avantajlı ürünleri sunup en yüksek işlem hacmine ulaşmayı hedeflemektedir. Siz de kredi kartı imkanlarından yararlanmak istiyorsanız yazımızın devamında sizlerle paylaşacak olduğumuz Yapı Kredi kredi kartı başvurusu içeriğini okumanızı tavsiye ederiz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi kredi kartı ürünleri farklı müşteri grupları için düzenlenmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet sayfasına girdiğimizde aşağıdaki görselle paralel içeriğe sahip internet sayfası bizleri karşılamakta. Bu internet sayfasına daha hızlı ulaşım sağlamak istiyorsanız sayfanın linkini yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağız.

Yapı kredi kredi kartları

Görselde görmüş olduğumuz kredi kartlarının her biri farklı özellik taşımaktadır. World kart Yapı Kredi kredi kartları içerisinden world özelliğine sahip kartlardan birisidir. World özelliği üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde sizlere worldpuan kazandırmakta ve aynı doğrultuda bu worldpuanları üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilmektesiniz. Yapı Kredi kredi kartı ürünlerinden olan Crystal Kart ile her zaman herkesten daha fazlasına sahip olabilmeniz mümkün kılınmış. Yurt dışı alışverişlerinizde 3 taksit imkanı bu kart özellikleri arasında. Ayrıca kredi kartı bir sanal kart üzerinden güvenli bir biçimde e-alışveriş yapmanıza da imkan sağlamakta. Adios kredi kartı ile puanlarınız tüm seyahat harcamalarınızda kat kat daha değerli olmaktadır. Yapı Kredi, Allianz ile yapmış olduğu ortaklık doğrultusunda Allianz yaşam ve emeklilik sigortanızın ödemelerini kartınızla üye iş yerlerinden yaptığınız harcamalar sonucu kazandığınız puanlar ile ödemeniz mümkün kılınmış. Yapı Kredi Adios Premium kredi kartıyla ise Adios kredi kartı ürünüyle sahip olduğunuz özelliklere ek özellikler kazanabilmektesiniz. Bunlardan bir tanesi kazanmış olduğunuz puanlar ile kredi kartı aidatınızı ödeyebilmenizdir. Yapı Kredi Play kart ise üniversite öğrencilerini hedef alan kredi kartı konumundadır. Bu kredi kartı ile 25 yaşına kadar kart aidatı ödemezsiniz. Ayrıca bankaya üye iş yerlerinden siz öğrencilere özel puan ve taksit imkanlarından da yararlanabilmektesiniz. Taksitçi kredi kartı ile ise MASTERCARD logosu bulunan iş yerlerinden alışveriş yapabilmektesiniz. Yurt içi ve yurt dışı farketmeksizin 100 Tük Lirası ve üzeri alışverişlerinizde ekstra 3 taksit kazanmanız sağlanmış.

  • World Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için “WORLD WEB” yazıp bir boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numaranız” ile birlikte 4421’e kısa mesaj atmanız,
  • World Gold Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için “WORLD GOLD” yazıp bir boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numaranız” ile birlikte 4421’e kısa mesaj atmanız,
  • Adios Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için “ADIOS” yazıp bir boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numaranız” ile birlikte 4421’e kısa mesaj atmanız,
  • Play Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için “Play Web” yazıp bir boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numaranız” ile birlikte 4421’e kısa mesaj atmanız,
  • Taksitçi Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için “taksitçi web” yazıp bir boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numaranız” ile birlikte 4421’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Yapı Kredi kredi kartı başvurusunu internet üzerinden de yapmamız mümkün. Bunun için aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Yapı Kredi kredi kartı başvurusu sayfası linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında sizleri görseldeki gibi bir sayfa karşılayacaktır.

İnternet üzerinden Yapı Kredi kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilmemiz için görselde de görüldüğü üzere birtakım bilgileri düzenlememiz gerekmektedir. Bu alanları eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmamız başvurunuz için önem arz etmektedir. Her aşamada sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra bir sonraki aşamaya geçmek için devam sekmesine tıklamanız gerekiyor.

Yapı Kredi Kredi Kartları İçin TIKLAYINIZ !

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.