Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Yapı Kredi, müşterilerinin tüm bankacılık işlemlerini kolaylaştırmak ve bireysel hizmeti, hizmet kalitesini artırmak için internet şubesini hizmete sunuyor. Herhangi bir banka şubesine gitmeden günün istediğiniz saati, para yatırma, kredi kartı işlemleri, fatura ödeme, hisse senedi gibi birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Bankanın internet şubesi neredeyse beş yüz ayrı işlemi bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan yapma imkânı sunuyor.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı

Bankaya gitmeden, hızlı ve güvenli bir biçimde bireysel şifrelerinizi kullanarak Yapı Kredi’deki hesabınız üzerinde yapabileceğiniz işlemler listesi epey geniş. Yapı Kredi’de yeni hesap açabilir, banka kartı başvurusunda bulunabilir, çek senetlerinizi kontrol edebilir ve vadeli veya vadesiz hesabınız üzerinde transfer işlemleri yapabilirsiniz. Bireysel bankacılık hizmetleri dahilinde çeşitli ödemelerinizi tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT gibi işlemlerinizi yapabilir, poliçe ve bireysel emeklilik hesaplarınız üzerinde dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. “Yatırımlar” başlığı altında yatırım fonları, kartopu, akıllı fon sepeti, döviz / altın, vadeli mevduatlar, bono / tahvil, hisse senedi, VIOP ve repo alanlarında işlem yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri alanında aklınıza takılan şeyler hakkında bilgi alabilir, istediğiniz soruya cevap bulabilirsiniz. Yapı Kredi’nin sunduğu birçok fırsata kolay bir şekilde erişebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Bunlar;

  • Hesap Açılışı
  • Kredi Şimdi
  • Bireysel Emeklilik
  • Kartopu
  • Hızlı Geçiş Sistemi (HGS)
  • Opet Otobilim
  • Paro Programı
  • İlk Param

Yapı Kredi’de Kredi Kartı İşlemleri

Yapı Kredi Bankası’nın internet şubesinin sunduğu sınırsız bankacılık hizmetleri arasında edinebileceğiniz bireysel işlemler arasında kart işlemleri de önemli bir yer tutuyor. Yapı Kredi internet şubesinde internet ya da mobil işlemlerinizi gerçekleştirmek, hesap özetinizi kısa yoldan görüntülemek, hızlı ve güvenli bir biçimde kart borcu ödemek ve kartınızla ilgili daha birçok işlemi anında gerçekleştirmek mümkün.

Bankaya gitmeden şifreniz ve kart numaranızla internet ya da mobil işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesinden kredi kartınız ile ilgili yapacağınız işlemler listesi epey uzun. Göz atmak gerekirse öncelikle kolayca kart bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Kart hizmetleri ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Borçlarınızı ödeyebilir, Yapı Kredi’nin sunduğu fırsatlara başvurabilirsiniz. Buna kredi kartı başvurusu, kredi kartı ek kart başvurusu, başvuru izleme hizmetleri dahildir. Nakit avans işlemleri başlığı altında nakit avans veya taksitli nakit avans alabilirsiniz. Para transferi yaparak kendi hesabınıza para aktarabilirsiniz. Motorlu taşırlar verginizi ve trafik cezası gibi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bilgilerinize, şifrenize, akıllı şifrenize, güvenlik ayarlarınıza ulaşabilirsiniz.

Mobil şubede ise hesaba, hesap hareketlerine, IBAN’a ulaşılabilir. Kredi kartı işlemleri dahilinde Kredi Kartlarınıza, güncel dönem işlemlerinize bekleyen provizyonlara, gelecek dönem taksitlerine, hesap özetinize, borç ödeme işlemlerinize, güncel kart bilgilerine, World puan bilgilerinize, sanal kart işlemlerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Ayrıca “bilgilerim” kısmından güvenlik ayarlarınıza, şifre değişikliği işlemlerinize, yetki ve limit ayarları görüntüleme işlemlerinize, hesap kısıt ayarları görüntüleme, zaman ayarları görüntüleme işlemlerine erişebilirsiniz. Ödeme merkezinden de kredi kartı ödeme ve borç ödeme işlemlerine kısa yoldan erişim sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi kredi kartı borç sorgulama işlemi internet şubesinden veya mobil şubesinden sınırsız bankacılık teknolojisinin geliştirmiş ve geliştirmekte olduğu sistem sayesinde bankaya gitmeden mümkün. Peki Yapı Kredi kredi kartı borç sorgulama nasıl yapılabilir? Bunun bazı adımları var. Hep irlikte izleyelim:

Yapı Kredi Kredi Kartı Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi’den aldığınız kredi kartınızın hesap özetine, kart bilgilerine veya diğer kart hizmetlerine bulunduğunuz yerden kısa zamanda, bankaya gitmeye gerek kalmadan ulaşmak çok kolay. İnternet şubesinden bu işlem gerçekleştirilebilir. Öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak anasayfaya ulaştıktan sonra “sınırsız bankacılık” adımını izlemelisiniz.

anasayfa

Sınırsız bankacılık sayfasına erişim sağlamanızın ardından yapmanız gereken internet şubesi seçeneğini seçmektir.

siniriszb

İnternet şubesine eriştikten sonra Yapı Kredi kredi kartı borcu sorgulama işlemini gerçekleştirmeye az bir yol kalmış oluyor: Yapı Kredi kredi kartı borcu sorgulama işlemi yapmak için kart işlemleri seçeneğini seçmeniz gerek.
adsiz

Son olarak “kart işlemleri” sayfasında bireysel kart bilgilerinizi ve şifrenizi kullanarak hesap bilgilerinize erişebilir ve Yapı Kredi kredi kartı borcu sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

son

Yapı Kredi Kredi Kartı Borcu Sorgulamak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.