Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Metro Club Kart

Bünyesinde birçok ticari kredi kartı bulunduran Yapı Kredi Bankası, Metro Gross Marketler ve Metro Mağazaları’ndan mal alımı yapan işletmelere özel Yapı Kredi Metro Club Kart‘ı hazırlamıştır. Yapı Kredi Metro Club Kart bir ticari kredi karttır ve Yapı Kredi ile Metro Gross Marketler’in bir ortak çalışmadır. Bu kart ile Metro Mağazaları’nda taksit imkanı sunulmaktadır.

Yapı Kredi Metro Club Kart

Yapı Kredi Metro Club Kart ile Metro Mağazaları’ndan alışverişlerinizi esnek vadeli ve taksitli yapabilir, ayrıca yapılan çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi Metro Club, ticari alışverişlerinizde kolaylık sağlamakta ve avantajlarından yararlanma fırsatı sunmaktadır. Yapı Kredi Metro Kart ile alışverişlerde ödeme vadelerini kart sahibi belirlemektedir. Bu sayede müşteri kendine göre bir seçenek sunar ve ödemelerini yaparken zorlanmaz. Yapı Kredi Metro Club Kart sahipleri Metro mağazalarından yapacakları gıda olsun veya olmasın, tüm alışverişlerini faizsiz bir şekilde taksite böldürme imkanından yararlanabilmektedir. Ayrıca Yapı Kredi Metro Club Kart ile yıl boyunca devam eden çeşitli kampanyalardan yararlanabilir ve takipte kalabilirsiniz.

Yapı Kredi Metro Club Kart Özel Vade Seçenekleri

    Metro Club Kart’ın Yapı Kredi Bankası’na özel vade seçenekleri şu şekildedir:

  • Alışverişlerinizin ödeme vadesini alışverişlerden 60 gün son ödeyebilme imkanı,
  • Aynı ay içinde yapılan tüm alışverişlerin ödemelerini o ay içinde değil bir sonraki ayın 25’inde ödeme imkanı,
  • Toptan tütün ve içki alışverişleri ise alışveriş vadesini alışveriş yapıldıktan 30 gün sonra ödeyebilme imkanına sahip olabilmektesiniz.

Yapı Kredi Metro Club Kart Avantajları

Yapı Kredi Metro Clup Kart ile Metro mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde miktarı az veya çok fark etmez, nakit para taşımanıza gerek kalmayacaktır. Bu sayede ödemelerini hem daha güvenli hem de daha günümüze uygun bir şekilde yapabilmekte olacaksınız. Yukarıda da bahsedildiği gibi Yapı Kredi Metro Club Kart kullanıcıları kendi vade seçeneklerini kendileri belirler. Yapı Kredi bu konuda müşterilerini sıkmak istememekte ve müşterilerin mevcut durumları ne ise ona göre bir vade belirleme olanağı vermektedir.

Yapı Kredi Metro Club Kart ödemelerini Metro Mağazaları hariç birçok kanaldan yapabilirsiniz. Yapı Kredi Metro Club Kart ödemelerinizi yapabileceğiniz yerler şöyledir:

– Kartınızı aldığınız şubeler, kartınıza bağlı Metro hesabınıza para yatırarak,
– İnternet bankacılığı ile 24 saat Türkiye’nin istediğiniz yerinden hesaplarınıza ulaşıp havale yaparak,
– Bulunduğunuz yere en yakın Yapı Kredi Bankası şubelerinden veya diğer bankalardan kartınıza bağlı hesabınıza EFT yaparak,
– ATM’lerden banka kartlarınızı kullanarak hesabınıza nakit yatırarak,
– Yapı Kredi Metro Club Kart’ınızı aldığınız şubedeki diğer hesaplarınızdan otomatik ödeme ve virman talimatı vermek şeklindeki yöntemler ile yapabilirsiniz.

En Yakın Yapı Kredi Şubesi ve ATM’si için TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Metro Club Kart’a Başvurmak

Yapı Kredi Metro Club Kart’a başvuruda bulunmak için başvuruya göre iki farklı şekilde belgeler istenmektedir. Şahıs firmaları için yapılacak başvurularda; bir adet kimlik fotokopisi, bir adet vergi levhası fotokopisi, esnaf odası özeti, başvuruda belirtilen mal varlıklarıyla ilgili belgelerin fotokopileri ve noter tasdikli imza sirküleri gerekmektedir. Şirketler için yapılacak başvurularda; firma sahibinin ve varsa ortaklarının bir adet kimlik fotokopileri, bir adet vergi levhası fotokopisi, firmanızın kuruluş ve varsa değişiklik bilgilerinin yayımlandığı Ticaret Sicil Gazetesi, firmayı temsil eden kişinin veya kişilerin noter tasdikli imza sirküleri, son 3 yılın bilanço ve gelir bilgilerinin yer aldığı tablo, Ticaret Odası faaliyetleri içeren belge, başvuruda belirtilen mal varlıklarıyla ilgili belgelerin fotokopileri gerekmektedir. Belirtilen belgeler ile birlikte en yakın Metro Mağazaları’ nda bulunan Ödeme Çözümleri Yetkilileri veya Saha Satış Bölümü Yetkilileri aracılığıyla Yapı Kredi Metro Club Kart’a başvuruda bulunabilirsiniz.

En Yakın Metro Mağazası için TIKLAYINIZ!

Ayrıca Yapı Kredi Metro Club Kart’a Metro Mağazaları internet sitesi üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için sizden istenen, vergi numarası gibi ilgili bilgileri girerek işleminizi tamamlamanızdır.

Yapı Kredi Metro Club Kart’a İnternet Üzerinden Başvurmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.