Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Play

Yapı Kredi Play bir kredi kartıdır ve bu kredi kartı Yapı Kredi Bankası tarafından çıkarılmıştır. Bu kart kendi içerisinde birçok avantaja sahip olmakla beraber ülke genelinde birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Bunun sebebi Yapı Kredi Bankası kurulduğu günden itibaren insanlara yaşantılarında karşılaştıkları harcamalarda kolaylıklar sunmasıdır. Bu sebepten dolayı Yapı Kredi birçok kesim tarafından tercih edilmekte ve her geçen gün ise bu tercih miktarı artmaktadır. Yapı Kredi Bankası kurulduğu günden itibaren sunmuş olduğu avantajlı kartları arasına Yapı Kredi Play kredi kartını da eklemiştir. Aşağıda sizlere madde madde Yapı Kredi Play kredi kartının avantajlarını ve özelliklerini anlatacağız.

  • Öncelikli olarak Yapı Kredi Play kredi kartı ile alışverişlerinizde ekstra puan kazanırsınız. Yapı Kredi Play kredi kartı yaptığınız alışverişleriniz bir kısmını size puan olarak tahsis eder ve size bu puanları kullanabilmeniz için fırsat sunmaktadır. Bu kazandığınız puanları daha sonra World Üye İşyeri anlaşması olan bütün işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ancak bu puanların normal alışveriş yolları ile kazanılması durumunda herhangi bir son kullanım tarihi söz konusu değildir. Puanlar kampanyalar yolu ile kazanılmış ise bunların belirli bir son kullanım tarihi bulunmaktadır. Bu durumda Yapı Kredi Play kredi kartı kullanıcıları kartlarında kampanyalar yolu ile kazanılmış olan puanları son kullanım tarihini geçmeden önce harcamak durumundadırlar. Aksi takdirde son kullanım tarihini geçen puanlar geri alınacaktır.
  • Yapı Kredi Play kredi kartı ile cep telefonunuza TL yükleyebilirsiniz. Bu TL yükleme işlemi ancak Turkcell ve Vodafone faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. TL yüklemek için Turkcell veya Vodafone yetkili mağazalarına gitmeye gerek kalmadan Yapı Kredi İnternet Bankacılığını kullanarak veya Mobil Şube uygulamasını kullanarak hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Bunun için müşteri numaranız ve müşteri şifreniz ile giriş yaparak sistem içerisinde yer alan TL yükleme bölümüne erişmelisiniz. Buradan ödeme şeklinizi kendi Yapı Kredi Play kredi kartınızı seçerek yapabilirsiniz.
  • Yapı Kredi Play kredi kartı ile bütün Yapı Kredi kredi kartlarınızda bulunan limitlerinizi tek bir yere toplayabilirsiniz ve total limitinizi aşmayacak şekilde harcama yapabilirsiniz. Üstelik kredi kartı borç ödemelerinizde harcamalarınızı diğer kredi kartlarınızın son ödeme tarihlerine göre farklı farklı ödeyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerek Yapı Kredi Play limitinizi müşteri limitinize eşitlemektir. Daha sonrasında Yapı Kredi Play limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Yapı Kredi Play limitinizi güncellemek için yapmanız gereken Yapı Kredi İnternet Bankacılığını kullanmak. Yapı Kredi Play limitinizi arttırmak için en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz veya 444 0 444 telefon numarasını arayarak Yapı Kredi Telefon Bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunların dışında SMS gönderme yolu ile Yapı Kredi Play limitinizi arttırabilirsiniz.
  • Bunlara ek olarak Yapı Kredi Play limitinizi düzenli olarak arttırabilirsiniz. Belli dönem aralıkları ile Yapı Kredi Bankası sizin hesap durumunuzu inceleyerek Yapı Kredi Play limitinizi arttırmaya olanak sunabilir. Bunun için yapmanız gereken limit artışınız sırasında otomatik limit arttırmaya başvurmanız. Bunu yapmanız durumunda düzenli aralıklar ile kredi limitiniz arttırılacaktır.
  • Ayrıca Yapı Kredi Play kredi kartı taksit imkânları da sunmaktadır. World logosu olan bütün işyerlerinde normal taksitlendirmelerin yanında ekstra taksit imkânları sunmaktadır.
  • Yapı Kredi Play kredi kartı ayrıca temassız özelliği bulundurmaktadır. Bu özelliği alışverişlerinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapmak için kullanabilirsiniz. Temassız özellik kısaca alışveriş sırasında POS cihazına şifre girilmeden yapılmayı sağlar. Ancak bunun için alışverişinizin 50 TL altında olması gerekmektedir. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde POS cihazınıza şifre girmeniz gerekmektedir. Yapı Kredi Bankası yapılan her şifreli alışveriş sonrasında tanımlı olan Yapı Kredi Play temassız özellik limitini arttırmaktadır.

Yapı Kredi Play kredi kartı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve başvuru koşullarını öğrenmek için yapmanız gereken en yakın Yapı Kredi şubesine gitmek veya Yapı Kredi Play internet sayfasına ulaşmaktır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanarak Yapı Kredi Play internet sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Play bilgilendirme sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.