Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Taksitçi

Yapı Kredi Taksitçi Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kartlardan birisidir. Bilindiği gibi Yapı Kredi Bankası kurulduğu günden itibaren ülke genelindeki bütün insanlara çok çeşitli alanlarda farklı avantajlar sunarak kendisini diğer bankalardan ayırmaktadır. Bu avantajlar arasında değişik kredi imkânları ve verilen kredilerin geri ödemesi sırasında kolaylıklar sağlaması yer almaktadır. Bu avantajlı kredi imkânlarının arasında Yapı Kredi Taksitçi de bulunmaktadır. Yapı Kredi Taksitçi kredi kartı kendi bünyesinde birçok avantaj ve kampanyaları barındırmaktadır ve bunlar arasında en göze çarpanı ise World puanlama sistemine sahip olmasıdır. Aşağıdaki kısımda Yapı Kredi Taksitçi kredi kartının özelliklerini maddeler halinde anlatılmaktadır.

  • Yapı Kredi Taksitçi kredi kartı World puanlama sistemine sahiptir ve yapılan alışverişler sonucunda kullanıcılara puanlar sunmaktadır. Yapı Kredi Taksitçi kredi kartı sadece ülkemiz içerisinde geçerli olmamakla beraber dünya genelinde MasterCard amblemi bulunduran milyonlarca işyerinde kullanılabilmektedir. Buralardan yapılan alışverişlerinizin belli bir kısmı sizlere puan olarak geri dönmektedir ve bu puanlar kartınıza yansıtılmaktadır. BDDK tarafından belirlenmiş olan yönetmelik gereğince belirtilmiş olan World üye anlaşmalı iş yerlerinde yapacağınız 100 TL alışverişlerinizde normal taksit sınırını aşmayacak şekilde ekstra 1,2 veya 3 taksit hesap özetinize yansıtılmaktadır. Türkiye’nin genelinde World üye anlaşmalı iş yeri sayısı 200 bini geçmektedir. Bu sebepten dolayı Yapı Kredi Taksitçi kredi kartının ülke sınırları içerisindeki kullanım alanı oldukça geniştir.
  • Yapı Kredi Taksitçi kredi kartınıza tanımlanmış olan bir limit bulunmakta ve bu limit sizin bu kart ile yapabileceğiniz alışverişlerin toplam tutarını belirlemektedir. Bu limiti aşmamak kaydı ile dilerseniz alışverişler yapabilir veya bu limiti nakit olarak çekebilirsiniz. Kartınızın limitini güncel olarak hesap özetinizden takip edebilirsiniz ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığını arayarak, Yapı Kredi İnternet Bankacılığını kullanarak veya Yapı Kredi ATM’lerinden öğrenebilirsiniz.
  • Ayrıca Yapı Kredi Taksitçi kredi kartı limitiniz arttırma şansına da sahip olabilirsiniz. Limit artışınızı belirtmiş olduğunuz bir dilekçe ile herhangi bir Yapı Kredi Şubesine giderek limit artış başvurusunu yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden Yapı Kredi Telefon Bankacılığını veya Yapı Kredi İnternet Bankacılığını kullanarak limit artış işleminizi yapabilirsiniz.
  • Sizlere sunulmuş olan ek kartların limiti Yapı Kredi Taksitçi kredi kartının limitine dahildir ve ekstra bir limit barındırmamaktadır. Bu kartlar üzerinden yapacağınız alışverişler Yapı Kredi Taksitçi kredi kartınızın limitine yansıtılacaktır.
  • Yapı Kredi Taksitçi kredi kartı ile yapacağınız alışverişlere ekstra taksit tanımlamanız halinde sizlere ekstra bir faiz uygulanacaktır. Bu faiz miktarları tanımlayacağınız taksit miktarına göre değişmektedir. Uygulanacak olan ekstra 3 taksit için yansıtılacak olan faiz miktarı %2, ekstra iki taksit için %1,33 ve ekstra 1 taksit için %0,67’dir.
  • Ayrıca Yapı Kredi Taksitçi kredi kartı temassız kredi kartı özelliğini de barındırmaktadır. Temassız özelliği alışverişlerinizdeki ödeme kısmında şifre girme yükünden kurtararak size zaman kazandırmaktadır. Ancak bu temassız özelliğini ancak 50 TL ve altındaki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 50 TL tutarını aşan alışverişlerinizde şifrenizi girmeniz gerekecektir. Alışverişinizi temassız bir şekilde yaptıktan sonra temassız limitiniz yeniden 50 TL olarak ayarlanacaktır.
  • Ayrıca Yapı Kredi Taksitçi kredi kartı “Süper Taksit” imkânını da sunmaktadır. Süper Taksit uygulamasını kullanabilmeniz için World üye iş yerinin Süper Taksit uygulamasına dahil olması gerekmektedir. Süper Taksit uygulaması ile taksitlendirme yapabilen World üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde aylık %1,49 faiz oranı yansıtılarak 9 ay taksit imkânı sunulmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken ödeme sırasındaki görevliye Süper Taksit uygulamasından yararlanmak istediğinizi belirtmenizdir.

Yapı Kredi Taksitçi kredi kartı hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru koşulları hakkında bilgilendirilmek için tek yapmanız gereken Yapı Kredi Taksitçi internet adresine ulaşmanızdır. Yapı Kredi Taksitçi internet adresine ulaşmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Yapı Kredi Taksitçi bilgilendirme sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.