Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Taşıt Kredisi

Yapı Kredi taşıt kredisi ile siz de arzu ettiğiniz arabaya, motora veya başka bir araca kolay bir şekilde sahip olabileceksiniz. Yapı kredi araç kredisi, sıfır km olan araçlar ve on yaşa kadar olan ikinci el araçlar olmak üzere iki kısıma bölünüyor. Yapı Kredi istediğiniz aracı alarak üzerine kar ekleyip, ödemeleri dört yıla kadar varan vade seçeneği ile bütçenize uygun bir şekilde düşük faiz oranları ve taksitlerle ödemenizi sağlıyor. Ödemelerinizi isterseniz otomatik ödeme talimatı vererek hiç vakit harcamadan da yapabilirsiniz. Aynı zamanda Yapı Kredi araç kredisine sahip olarak, çeşitli firmalara uygulanan taşıt kredisi kampanyalarından yararlanmış olursunuz.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Çeşitleri Nelerdir?

Motosiklet Kredisi

Yapı Kredi motosiklet kredisi ile sıfır km veya ikinci el motosiklet aldığınızda, bir kere olmak üzere 1000 TL ve üzeri kredi alabilirsiniz. Aldığınız krediyi üç yıla kadar varan vade seçeneği ile bütçenize göre kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Esnek ödeme tarifesinden yararlanarak istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi Yapı Kredi telefon bankacılığından, internet şubesinden ve ATM’lerinden yaparak Wordpuan kazanmış olursunuz. Kazandığınız Wordpuan’larla 130.000’den fazla Word Üye iş yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Tekne Kredisi

Yapı Kredi tekne kredisi ile 30.000 TL’ye kadar teminatsız olarak kredi sahibi olabilirsiniz. 30.000 TL’nin üzeri ve 100.000 TL’ye kadar ise kefalet karşılığında kredi sahibi olabilirsiniz. Tekne kredisinin vade aralığı üç yıla kadar olup, diğer Yapı Kredi kredilerinde olduğu gibi ödemeleri esnek ödeme tarifelerinden yararlanarak bütçenize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Tekne kredisine sahip olarak Yapı Kredi’nin sunduğu çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi taşıt kredisinin sunduğu tüm bu avantajlardan yararlanabilmeniz için, tek yapmanız gereken şey Yapı Kredi taşıt kredisi başvurusunda bulunmanızdır. Başvuru işlemini gereken bazı belgeler ile birlikte size en yakın Yapı Kredi şubesine yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu 24 saat içinde size bildirilecektir.

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • TC kimlik numarası, pasaport, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin fotokopisi
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden gelir belgesi
  • İkamette olduğunuz yere dair belge
  • Elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturası
  • Sıfır km olan taşıtlar için, şirketin değer koyduğu fiyatın belgesi
  • İkinci el olan taşıtlar için, araç ruhsatı ve noterden aracı aldığına dair belge

Yapı Kredi Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi taşıt kredisi hesaplama işlemi ile ödeyeceğiniz aylık, yıllık, toplam miktarı, vade aralığını ve faiz oranı önceden inceleyebilirsiniz. Böylece kredi tutarını bütçenize ayarlayarak, gelecekte olası ödeme sıkıntılarının karşısına geçmiş olursunuz. Hesaplama işlemini size en yakın olan Yapı Kredi şubesine giderek ya da internet üzerinden hemen yapabilirsiniz. Eğer internet üzerinden hesaplama yapmak istiyorsanız aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılacak olan sayfada resimde gördüğünüz üzere müşteri tipini, kredi türünü, kampanya bölümünde aracınızın modelini seçip, kredi vadesini ve kredi tutarını yazarak hesapla butonuna basınız. Böylece hesaplama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

yapıkredi (2)

Yapı Kredi taşıt kredisi ile ilgili herhangi bir sorunuz için, 444 0 444 ve 0850 222 0 444 Yapı Kredi çağrı merkezini arayıp sesli yanıt sistemi ile tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.