Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Trio Kart

Yapı Kredi Trio Kart Yapı Kredi Bankası tarafından çıkarılmış olan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı bir ticari banka kartı olup ticari alışverişlerde yapılan harcamalarda büyük olanaklar ve krediler sunmaktadır. Bilindiği gibi Yapı Kredi Bankası kurulduğu andan itibaren ülke geneli için çok çeşitli çalışmalar yapmış ve bu çalışmalar neticesinde ülkemizdeki insanlar tarafından benimsenmiştir. Bu çalışmalar birçok alana yayılmış ve her alan için farklı fırsatlar sunmuştur. Bu fırsatlar aynı zamanda ticari alanda da baş göstermiş ve ticaretle uğraşan insanların büyük ilgisini çekmiştir. Yapı Kredi Bankasının ticaret alanında sunmuş olduğu değerli fırsatları bünyesinde barındıran kredi kartlarından biriside Yapı Kredi Trio Karttır. Yapı Kredi Trio Kart ticaret alanında olduğu gibi birçok alanda kullanıma açık olan karttır ve ayrıca bünyesinde birçok özelliği de barındırmaktadır. Bu özellikler aşağıda listelenmiş bir şekilde açıklanmaktadır.

  • Yapı Kredi Trio Kart ile alım işlemleri veya satım işlemleri ile uğraşanların ticari işletmeler üzerinden yapacakları alışverişlerde kullanılabilmektedir. Esnek vade yapısına sahip olan bir ticari mal alım kartıdır. Ayrıca bu kart ile kart sahipleri bu kartı birer çek veya senet olarak kullanabilmektedirler.
  • Yapı Kredi Bankası diğer kartlarda da olduğu gibi Yapı Kredi Trio Kart ile güvenli ve hızlı bir alışveriş sunmaktadır.
  • Yapı Kredi Trio Kart ile yapılan toptan alışverişlerde ödeme kolaylığı sağlayarak hem toptancı hem de perakendeci arasında yapılacak olan ödemeleri sağlama almaktadır. Bu alışverişler çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilmekte ve yapılan ticari çalışmalar büyük zaman tasarrufu altında yapılmaktadır.
  • Yapı Kredi Trio Kart kullanıcıları bu kart ile çok büyük kart limitlerine ulaşabilmektedirler. Bu limit 10 bin liradan başlayarak 100 bin liraya kadar ulaşabilmektedir. Bu kredi limiti ticaret ile uğraşan insanlar için büyük rahatlık sağlamakta ve aynı zamanda bu tür yüksek meblağlar için ise büyük ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır.
  • Yapı Kredi Trio Kart ile yapılan vadeli mal alışverişlerinde uygulanan faiz oranları %3,5 olarak Yapı Kredi Bankası tarafından tanımlanmıştır. Herhangi bir şekilde yapılan alışverişlerde çek veya senet işlemi uygulanmadan sadece kart üzerinden bütün alışveriş gerçekleştirilmektedir. Yapılacak alışverişin tutarı kartın kendi limitini geçmeyecek olmalıdır. Kart POS cihazına takılarak işlem rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemden sonra kart sahibi bankaya borçlanarak bankanın sunduğu ödeme kolaylıklarından yararlanabilmektedir.
  • Ayrıca bu kart ile alışverişler sadece iş yerleri üzerinden olmayıp internet ortamından da gerçekleştirilebilmektedir. Bu kart ile internet üzerinden yapılacak olan alışverişlerin harcamaları kart limitinden düşülmektedir. Ödeme sırasında uygulanan 3 boyutlu güvenlik sistemi kullanıcılara güvenli bir alışveriş imkânı sunmaktadır.
  • Yapılan alışverişler hesap özetlerinden takip edilebilmektedir. Ayrıca İnternet Bankacılığı kullanılarak veya 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kullanılarak hesap özeti bilgilendirilmesi alınabilmektedir.
  • Ayrıca Yapı Kredi Trio Kart ile ATM’ler üzerinden 7 gün 24 saat para çekim işlemi gerçekleştirilebilmektedir. ATM’ler üzerinden birçok bankacılık işlemi herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleştirilebilmektedir.
  • Yapı Kredi Trio Kart ile kullanıcıya sunulan yüksek meblağ kredi limitinin ödeme kolaylığı başvuru sırasında belirlenmektedir. Orada sunulan ödeme kolaylıklarından dilediğinizi seçerek vade ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tanımlanan kredi limitine göre uygulanan faiz oranları başvuru sırasında sizlere sunulmaktadır.

Yapı Kredi Trio Kart hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için veya başvuru hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken herhangi bir şubeye gitmek veya Yapı Kredi Bankasının kurmuş olduğu Yapı Kredi Trio Kart internet adresine erişmektir. Yapı Kredi Trio Kart internet adresine erişmek için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Yapı Kredi Trio Kart bilgilendirme sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.