Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Verimli Kart

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde tarımsal üreticiler, tarımsal faaliyetlerde bulunmaktadır. Üretiminden hasat dönemine kadar emek isteyen bu işte Yapı Kredi, tarımsal üreticinin yanında olarak Yapı Kredi Verimli Kart’ı hizmete sunmaktadır. Bu kredi kartı ile tarımsal üreticiler birçok avantajdan yararlanacağı gibi hasat dönemini rahat geçirebilmektedirler.

Yapı Kredi Verimli Kart

Yapı Kredi Bankası’nın tarımsal üreticilere yönelik bir ticari kredi kartı olan Yapı Kredi Verimsel Kart ile tarımsal üretici; mazot, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan gibi tüm tarımsal alımlarda kullanılabilen, tarımsal üreticiye alışverişlerinde vade imkanı ve faizsiz dönem sağlayabilmektedir. Gerektiğinde ise nakit çekim imkanı da sağlayabilmektedir.

Yapı Kredi Verimli Kart’ın Avantajları

Yapı Kredi Verimli Kart, tarımsal üreticiye birçok avantaj sağlamaktadır. Bunlar tüm tarımsal ödemelerde kullanım olanağı, esnek vadelerle ödeme, çek/senet/teminat mektubuna alternatif, ihtiyaç anında kredi, güvenli bankacılık işlemleri şeklinde sıralanabilir. Bu avantajlar sayesinde tarımsal üretici giderlerini azaltabilmekte ve çeşitli hizmetlerden yararlanabilmektedir.

1. Tüm Tarımsal Ödemelerde Kullanım

Yapı Kredi ile anlaşmalı bütün iş yerlerinde yapılan tarımsal alımlarda vadeli alışveriş imkanı sağlamaktadır. Yapı Kredi Verimli Kart, MasterCard geçerli tüm iş yerlerinde kredi kartı olarak kullanılabilmektedir. Anlaşmalı Yapı Kredi Verimli Kart üye iş yeri kuruluşlarında faizsiz alışveriş imkanından faydalanılabilmektedir.

2. Esnek Vadelerle Ödeme

Tarımsal üreticiyi zor durumda bırakmak istemeyen Yapı Kredi, tarımsal üreticinin ödemelerini peşin veya esnek vadeli taksitlerle yapmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede ödemeler gelir dönemine göre yapılabilmektedir. Bu da tarımsal üretici için daha rahat bir ödeme dönemi anlamına gelmektedir. Erteleme yapılması için işlem sırasında ödeme tutarları ile birlikte vade tarihlerinin belirtilmesi gerekmektedir.

3. Çek/Senet/Teminat Mektubuna Alternatif

Her sektörün olduğu gibi tarım sektörünün de çağa ayak uydurması gerekmektedir. Bunun için birçok yenilikler benimsenebilir. Bu yeniliklerden birisi tarımsal üreticinin alışverişlerinde günümüz yaygın alışveriş aracı olan kredi kartını kullanmasıdır. Bu sayede eskide kalmış olan çek, senet ve teminat mektubu gibi ödeme kanalları ile uğraşmak zorunda kalınmaz. Ayrıca kredi kartı bu sayılan ödeme kanallarından daha güvenli bir ödeme şeklidir. Aynı zamanda çekteki gibi vade tarih ve tutarlarını belirleyebilme avantajından da faydalanmak mümkün olmaktadır.

4. İhtiyaç Anında Kredi

Birçok sebepten ötürü ödeme dönemlerinde yeteri tutar bulanamayabilir. Bu sebeple ödeme vadesinde müşteri hesabında yeterli tutar yoksa, uygun faizli kredi imkanından yararlanılabilmektedir. Bu sayede müşteri kısa vadeli nakit eksikliğini kolayca giderebilmektedir. Ayrıca Yapı Kredi Verimli Kart ile nakit çekim limitinden veya Yapı Kredi Verimli Kart hesabının artı bakiyesinden kullanım da yapılabilmektedir.

5. Güvenli Bankacılık İşlemleri

Günümüzde teknoloji gelişmekte olup Yapı Kredi, bu gelişmişliğe ayak uydurmaktadır. Yapı Kredi Verimli Kart kullanıcıları hesaplarına, 24 saat ATM’den ve İnternet Bankacılığı aracılığıyla ulaşabilmektedir. Bu da kredi kartı ile ilgili bütün servisler her an hizmetinizde demektir. Ayrıca para transferlerinden fon alım ve satımına, döviz işlemlerinden fatura ödemelerine bir çok bankacılık işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Müşteri isteği zaman harcamaları kontrol edebilir ve gerekli müdahalelerde bulunarak fazla harcamanın önüne geçebilir.

En Yakın Yapı Kredi ATM’si için TIKLAYINIZ!

Başvuru

  • Yapı Kredi Verimli Kart’a başvurmak için en yakın Yapı Kredi şubesine gidip detaylı bilgi alabilirsiniz.

En Yakın Yapı Kredi Şubesi için TIKLAYINIZ!

  • Aynı zamandan Yapı Kredi Verimli Kart’a internet üzerinden de başvurabilirsiniz. Bunun için açılan sayfada gerekli bilgileri girerek Kart Seçim ekranında Yapı Kredi Verimli Kart’ı seçmeniz ve bilgileri doldurmaya devam etmeniz.

Yapı Kredi Verimli Kart’a İnternet Üzerinden Başvurmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.