Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi World

Yapı Kredi World, Yapı Kredi Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu bir sistemdir. Yapı Kredi World sistemi müşterilerine birçok imkânlar sunmakta ve bu imkânları Yapı Kredinin çıkarmış olduğu Yapı Kredi World’e özel kredi kartları üzerinden sunmaktadır. Bu imkânlar her kredi kartı için farklılık göstermekte ve her kredi kartının çıkarılma amacı ise farklılık göstermektedir. Yapı Kredi World kendi bünyesinde belli bir puanlama sistemine sahiptir. Yapı Kredi World kredi kartları ile herhangi bir alışveriş yaptığınızda, bu alışverişlerin tutarlarının belli bir kısmı size daha sonradan harcayabileceğiniz World Puan olarak geri dönmektedir. Yazının devamında sizlere Yapı Kredi World kredi kartlarını açıkladık. O kısımdan hangi kartın ne tür avantajlarının olduğunu öğrenebilirsiniz.

world1

Worldcard:

Worldcard ile World Puan kazanabilmeniz için alışverişlerinizi World ile anlaşmalı olan World Üye İş yerlerinden yapmanız gerekmektedir. Bu alışverişleriniz sonrasında kazandığınız World Puanlar ile dilerseniz başka alışverişler yapabilir, emekliliğiniz için kullanabilir veya Worldcep aracılığı ile Turkcell hattınız için TL veya dakika yüklemesi yapabilirsiniz. Sunduğu zengin imkanları sayesinde Worldcard The Banker’in hazırlamış olduğu dünyanın en değerli 10 kredi kartı listesine girmeyi başarmıştır.

World Gold Kart:

World Gold Kart hayatın birçok alanında kullanılabilecek olan geniş bir karttır. Bu kartı dilersiniz seyahatlerinizde veya alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca iş hayatınızın birçok alanında kullanım imkânı olan bu kart sizin sosyal yaşantınızda da birçok özel fırsat ve öncelikler sunmaktadır. World Gold Kart ile seyahatlerinizde araç kiralama, yol yardımı gibi birçok alanda size fırsatlar sunmaktadır. Bunlara ek olarak alışverişlerinizi güvence altına almaktadır. Alışverişinizin çalınma veya hasar görme durumlarında size World Gold Kart ile sunulan alışveriş güvencesinden yararlanabilirsiniz.

World Platinum Kart:

World Platinum Kart size hayatınızın birçok alanında indirimle sunarak özel hissetmenizi sağlamaktadır. Bu kart ile İstanbul’da veya diğer bölgelerde bulunan anlaşmalı seçkin restoran ve otellerde %10 indirim fırsatından yararlanabilmektesiniz. Ayrıca yardıma ihtiyaç duymanız halinde veya acil olarak bir çözüme ihtiyaç duyduğunuzda Yapı Kredi Asistanını arayabilirsiniz.

World Business Kart:

Bu kart kullanıcıların iş hayatlarına ayrıcalıklar katmak için çıkarılmış olan bir kredi kartıdır. World Business Kart iş seyahatlerinde, mal alımlarında, ödemelerde, bankacılık işlemleriniz gibi iş hayatınızın hemen hemen bütün alanlarında size birçok öncelik ve fırsatlar sunmaktadır. Aynı zamanda bu World Business Kart ile ek taksitlendirme ve taksit erteleme gibi fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Opet Worldcard:

Opet Worldcard bütün World ayrıcalıklarının yanı sıra sizlere Opet akaryakıt istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinizde World Puan sunmaktadır. Opet’teki harcamalarınızın %0,25’i World Puan olarak gelirken %1,25’i oranında bir yakıt puanı kazanırsınız.  Bu yakıt puanınız sadece Opet Akaryakıt istasyonlarında akaryakıt alışverişlerinizde geçen bir puandır.

World Sanal Kart:

World Sanal Kart ile internet üzerinden güvenle ve kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Kartı ilk aldığınızda limitiniz 0 TL’dir. Daha sonradan Yapı Kredi İnternet Şubesini arayarak kartınıza limit tanımlayabilirsiniz. Böylelikle kartınız üzerinden siz istemedikçe herhangi bir alışveriş gerçekleştirilemez. Sanal kartınızın kart numarası ve güvenlik kodu asıl Worldcard’ınızdan farklıdır ve bu farklılık sizin Worldcard bilgilerinizi güvence altına almaktadır.

Fenerbahçe Worldcard:

Fenerbahçe Worldcard ile bütün World imkânlarından yararlanabileceğiniz gibi Fenerbahçe Spor Kulübüne yönelik olan bütün hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.  Düzenli olarak kartınıza yansıyan Taraftar Bağış Bedeli direk olarak Fenerbahçe Kulübüne transfer edilecektir. Bu kart ile yaptığınız alışverişler Alışveriş Güvencesi kapsamındadır. Herhangi bir çalınma veya hasar durumunda bu güvenceden yararlanabilirsiniz.

World Eko Kart:

Bu kart ile herhangi bir yıllık kart ücreti ödememektesiniz. Ayrıca kartın sahip olduğu temassız özellik sayesinde 50 TL’ye kadarki alışverişlerinizi temassız olarak yapabilirsiniz. Ödeme talimatları vererek hızlı ve güvenilir bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Diğer Yapı Kredi Kartları:

Yapı Kredi ek olarak başka kredi kartları sunmaktadır. Bunlar Adios, Adios Premium, Crystal, Play, Taksitçi, TLCard kredi kartlarıdır. Bunlar hakkında detaylı bilgi almak ve başvurular hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak Yapı Kredinin kurmuş olduğu Yapı Kredi World web sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi World Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.