Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Ziraat Bankası 2. El Taşıt Kredisi


1863 senesinde çiftçilerin oluşturduğu kaynakla devlet elinde, devlet himayesinde kurulan Memleket Sandıkları, milli bankacılığın ilk örneği olan oluşumdur. Bu oluşum şu anki Ziraat Bankası’nın temellerini oluşturmaktadır. Finans sektöründeki önemli yeri yadsınamaz, insanı ve hayallerini, geleceği merkez alan bir banka Ziraat Bankası. Çağın gereklerine ayak uyduran, değişen ve gelişen yapısıyla verdiği bankacılık hizmetleri müşterilerinin istediklerini, hayallerini, ihtiyaçlarını, onları en zorlamayan haliyle sunmak.  Reel sektöre katkılarını her geçen gün artıran ve kökünü gittikçe daha geniş alanlara yayan banka, kârlılık ve verimliliği temel alır. Kredi ağırlıklı yapısı, tarım sektörü başta olmak üzere çoğu sektörde varlığını artıran yapılanmaları sürerken kalilesini korumaya da özen gösterir.  Müşterilerin çalışmaktan mutluluk duyacağı bir banka olmayı hedefler.  Yerel ve kültürel bazda temek alarak globalde de kendisinden söz ettiren bir banka olmayı misyon ve vizyon olarak edinmiştir. Kuzey Afrika, Ortadoğu, Körfez Bölgesi ve Uzakdoğu pazarlarında var olmak gibi hedefleriyle burada sağladığı kaliteyle yerel müşterisine de uluslararası bir kalite sunmayı amaçlar.

Hangi Bankacılık Hizmetlerini Verir?

ATM’ler, İnternet Şubesi, Çağrı Merkezi, Telefon ve Mobil Bankacılığı ve diğer kanallarla tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşterine yakın olma hizmetlerinde bulunur. Geniş ürün ve hizmet ağına sahiptir. Mevduat ürünler, yatırım ürünler, nakdi krediler, gayrimenkul krediler, dış kaynaklı krediler, bireysel hizmetler, kurumsal hizmetler ve girişimcilik seçenekleriyle geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Hangi Kredi Hizmetlerini Vermektedir?

Ziraat Bankası birçok ihtiyacını karşılamanızda, iş kurmanızda, konut ve araç sahibi olmanızda, genel giderlerinizi karşılamaya yardım için hazırlanmış geniş bir kredi seçeneği yelpazesine sahiptir.
Tüketici kredisi üsürnleri kapsamında; Tüketici Kredisi, Masrafsız Tüketici Kredisi, Tüketici Avans Kredisi, OYAK Üyelerine Özel Tüketici Kredisi, Eğitim Kredisi, İpotekli Bireysel Finansman Kredisi, Arsa Kredisi, Yasa Kapsamındaki İpotekli Bireysel Finansman Kredisi, Yasa Kapsamındaki İpotek Teminatlı Kredi Transferi, Bireysel İşyeri Kredisi ve Ortak İş Yeri Kredisi seçenekleri vardır. Taşıt Kredisi Ürünleri kapsamında; Taşıt Kredisi, İndirimli Taşıt Kredisi, Komisyonsuz Taşıt Kredisi, Transfer Taşıt Kredisi seçenekleri vardır. Konut Kredisi Ürünleri içinde ise;  Konut Kredisi, Ortak Konut Kredisi, Anlaşmalı Konut Projeleri, OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi, Komisyonsuz Konut Kredisi, Transfer Konut Kredisi, İnşaat Tamamlama Kredisi, İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi seçenekleri vardır.  Bunların yanısıra Kredili Mevduat Hesabı hizmeti ile hesabınızda para yokken ve acil paraya ihtiyacınız olduğu anlarda hesabınızda para olmasa dahi para çekebilir, Bankkartınızla alışveriş yapabilir ve otomatik ödeme talimatlarınızda bulunan faturalarınızı aksatmadan ödeyebilirsiniz.

Tüm bu hizmetler ve daha fazlasında dilerseniz şubelere uğrayarak dilerseniz internet/mobil şubelerinden ulaşabilirsiniz. İnternet şubesininde kredi seçeneklerine göz atmak için lütfen TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Ürünleri Nelerdir?

Ziraat Bankası sunduğu uygun faiz oranları ve uzun aylara varan vadeleriyle kendinize en uygun aracı seçtikten sonra size finansmanı sağlıyor. Taşıt Kredisi Ürünleri kapsamında; Taşıt Kredisi, İndirimli Taşıt Kredisi, Komisyonsuz Taşıt Kredisi, Transfer Taşıt Kredisi seçenekleri vardır.  İndirimli taşıt kredisinde ödeme planınızı sizin belirlediğiniz bir sistem vardır. Almak istediğiniz taşıt için çektiğiniz kredinin dilediğiniz miktarını nakit ödedikten sonra vade ve faizi de siz belirleyebilirsiniz. Komisyonsuz Taşıt Kredisinde İstihbarat ve haberleşme ücreti (komisyon) tahsil edilmeden kullandırılabilecek bir kredi alabilirsiniz. Transfer Taşıt Kredisi seçeneğinde mevcut taşıt borcunuzu Ziraat Bankası’na götürdüğünüzde borcu yapılandırıp ödemesini kolaylaştırabilirsiniz. Başka bankalardan kullanmış olduğunuz taşıt kredinizi Ziraat Bankası’nda yapılandırarak düşük faiz seçenekleri ile taksit tutarlarınızı azaltın.

tasit-kredisi-icin-gerekli-belgeler
Ziraat Bankası İkinci El Araç Kredisi

Sunulan taşıt kredilerinin içinde Ziraat Bankası 2. El araç kredisi seçeneği de mevcut. Düzenlediği taşıt kredisi kampanyalarıyla diğer bankalara nazaran müşteriyi daha mutlu edecek özelliklere sahip olan kredi seçeneğidir. Aylık belgelenebilir gelire sahip olan herkes kredi notu düşük değilse taşıt kredisi kullanabilmektedir. Bankanın internet sitesinde ulaşabileceğiniz hesaplama sistemi yoluyla kredi notunuzun bu kampanyaya uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Banka,  “Ziraat Bankası 2. El taşıt kredisi” için her bankanın 2. El taşıt kredileri için aradığı yaş sınırlarına benzer olarak en çok 5 yaşında olan araçlar ile kısıtlandırmıştır. Aracın sıfırdan çıktığı seneden sonraki beş sene içinde bu kampanyanın uygulanması mümkün olabilir. Ayrıca bu krediye başvurabilmesi uygun olan müşteri profili, bir gelir belgesine, bankaya sunacağı maddi güvenceye sahip kişidir. Bunun aksine, gelir belgesi sunmayan kişinin başvuru kağıdını doldurmasına izin verilmez ve doldursa dahi başvurusu banka tarafından kabul edilmez.

Ziraat Bankası İkinci El Araç Kredisi hakkında bilgi için lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.