Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Ziraat Bankası KOBİ Kart

Türkiye’nin köklü bankalarından birisi olan Ziraat Bankası her alan için hizmet sunmaktadır. Sunduğu bu hizmetlerden bir tanesi olan ve KOBİ’lere özel Ziraat Bankası KOBİ Kart ile KOBİ’lere özel fırsat ve avantajlardan yararlanmanın yanı sıra kartın sunmuş olduğu kolaylıklardan da faydalanabilme imkanı yakalanabilmektedir.

Ziraat Bankası KOBİ Kart

KOBİ’lerin karlarının ve verimliliklerinin artırılması, büyük işletmeler ile KOBİ’ler arasındaki açığın kapatılması için hizmetlerini sunmaya devam eden Ziraat Bankası, Ziraat Bankası KOBİ Kart ile KOBİ’lere birçok avantaj sunmaktadır. Giderler için yapılan harcamalar için farklı banka ve kredi kartları kullanmak bir karmaşaya yol açabilir ve hesapları kontrol etmek zorlaşır. Bu sorunu çözmek isteyen Ziraat Bankası, Ziraat Bankası KOBİ Kart için hem bir kredi kartı hem de bir banka kartı olma özelliği sunmaktadır. Bu sayede KOBİ’lere bir sürü kart taşımak yerine Tek Kart özelliği sayesinde bütün işlerini tek bir kart taşıyarak halledebilirler. Kredi Kartı özelliği ile yurt içi ve yurt dışı alışveriş yapabilmekte olup alışverişlerinde taksit imkanından yararlanabilmektedir. Banka Kartı özelliği ile de bağlı vadesiz hesap üzerinden havale veya EFT yapabilir, birden fazla hesap varsa hesaplar arası aktarım yapabilir, hesap bilginizi kontrol edebilirsiniz. Yani bir banka kartı ile yapılabilecek bütün bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Şirket adına açılmış bir yatırım hesabı üzerinden harcamaları yapabilir ve kontrol altında tutabilirsiniz. Karta bağlanan vadesiz hesaplara ve yatırım hesaplarına ilişkin tüm işlemleri  bir ATM yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası KOBİ Kart sahipleri Kredili Mevduat Hesabı dahilinde ATM’lerden nakit çekebilmektedirler. Bu da beklenmeyen ve maddi açıdan zor bir durum ile karşılaşıldığında kısa süreli nakit ihtiyacını karşılamak için güzel bir yöntemdir. Daha sonra KOBİ’ler, Kredili Mevduat Hesapları’ndaki tahsis edilen limit dahilinde kullandıkları kredileri kolayca geri ödeme avantajına da sahip olurlar. Bahsedilen bu avans sayesinde KOBİ’ler, ihtiyaçlarını karşılamaya ve küçük veya orta bütçeli işletmelerinin çalışma devamını sağlayabilmektedir. Ayrıca Ziraat Bankası ve Ziraat Bankası KOBİ Kart ile anlaşmalı iş yerlerinde avantajlı fiyatlara ulaşabilir, indirimler kazanabilirsiniz.

Ziraat Bankası KOBİ Kart ile borcunuzu uygun faiz oranları karşılığında ertelenme imkanına sahip olursunuz. Bu sayede ödemelerinizi yapamadığınız durumlar için daha kötü bir tablo oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Ziraat Bankası KOBİ Kart ile vergi, elektrik, SGK, telefon, su gibi ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verilebilmektedir. Hesabınızda yeterli bakiye olmadığı durumlarda ise ödemeler avans hesabı kullanılarak tahsil edilmektedir. Bu sayede ödemelerinizde herhangi bir gecikme yaşamaz ve gereksiz faizlerden kaçınmış olursunuz.

Ziraat Bankası KOBİ Kart’larının en avantajlı özelliklerinden bir tanesi otoyol ve boğaz köprülerinden beklemeden geçmenizi sağlayan KGS Özelliği’nin olmasıdır. ‘Tek Kart’ özelliğinin bir kere daha üstünde durulduğu Ziraat Bankası KOBİ Kart ile zamandan da tasarruf edebilirsiniz.  Aynı zamanda günümüzün yeni teknolojilerinden olan Temassız Kart özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Temassız özelliği sayesinde alışverişlerinizin ödemesini yaparken herhangi bir şifre girmek zorunda kalmazsınız. Bu sayede alışverişleri beklemeden ve hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkanına sahip olursunuz.

Ziraat Bankası KOBİ Kart Başvuru

Küçük ve Orta Bütçeli İşletme statüsünde bir işletmeniz varsa ve yukarıda bahsedilen avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası KOBİ Kart’a başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunmak için en yakın Ziraat Bankası şubesine gerekli belgeler ile birlikte gidilmesi gerekmektedir. İstenilen belgeleri şubeden öğrenebileceğiniz gibi detaylı bilgi almak için 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

En Yakın Ziraat Bankası Şubesini Öğrenmek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.