Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Ziraat Bankası Kredileri

Ziraat Bankası Kredileri Nelerdir?

Günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kişilerin en çok başvuruda bulunduğu kredilerden biri de Ziraat Bankası kredileridir. Ziraat Bankası kredileri bireysel alanda tüketici kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi olarak biliniyor. Daimi gelir kazancına sahip olan ve 18 yaşını tamamlamış olan herkes Ziraat Bankası kredilerine başvuruda buluna bilir. Bugünkü yazımızda sizlere Ziraat Bankası kredilerine ilişkin gerekli bilgilere sahip olmanızı sağlayacağız. Yazımızın sonunda tüm adları geçen Ziraat Bankası kredilerine başvuruda bulunabileceksiniz.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası tüketici kredisi ile her türlü nakit ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde giderebilirsiniz. Bu kredi türünün sunduğu avantajlar aşağıdaki gibidir;

 • Genel Tüketici kredisi ile geri ödemelerinizi 36 aya kadar olan vede ile bütçenize uygun bir şekilde düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Başvurusunda zamanı maddi teminat alınmamaktadır.
 • Tüketici avans kredisini vadeli ve vadesiz hesabına sahip olan bireyler altı aya kadar olan varan vade ile sahip olabilirler. Ayrıca ödemelerinizi isterseniz tek taksit halinde yapabilirsiniz.
 • Bireysel iş yeri kredisine sahip olan bireyler büro, mağaza, ofis, dükkan ve bu gibi başka iş yerlerine 120 aya kadar olan vade ile sahip olabilirler. Satın alacağınız gayrimenkulün ekspertiz değerinin % 75’ine kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz.
 • Arsa kredisine sahip olarak satın alacağınız arsanın ekspertiz değerinin 50%’ine kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi 60 aya kadar olan vade ile düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz.
 • Eğitim kredisine sahip olarak tüm masraflarınızı 36 aya kadar olan vade ile hızlıca sahip olabilirsiniz. Geri ödemelerinizi esnek ödeme tarifinden yararlanarak kolayca yapabilirsiniz.

Tüm bu avantajlardan yararlana bilmeniz için kredi başvurusunda bulunmanız yeterlidir. Başvuru işlemini gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine giderek yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak hemen ön başvuruda bulunabilirsiniz.

6

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Arzu ettiğiniz sıfır km ve ikinci el arabaya Ziraat Bankası taşıt kredisi ile sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi 48 aya kadar olan vade seçeneği ile bütçenize göre yapabilirsiniz. İkinci el olan taşıtların en fazla beş yaşına kadarını kredilendirebilirsiniz. Kredi vade süresi boyunca hayat sigortası yapılacaktır. Kredi başvuru işlemini gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine giderek yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak hemen ön başvuruda bulunabilirsiniz.

4

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Hayallerinizdeki evinize Ziraat Bankası konut kredisi ile kolayca sahip olabilirsiniz. Kredi avantajları ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir;

 • Satın alacağınız konutun ekspertiz değeriniz % 75’ine kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz.
 • İlk yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi ile ilk sene için sadece kredi faiz ödemelerinizi yaparsanız. Böylece peşinat ödemenizi erteleyerek ilk yılın taksitlerinde yapmamış olursunuz.
 • Ortak konut kredisine sahip olarak bir yakınınızla beraber evinize sahi olabilirsiniz. Bankaya geri ödemelerinizi de ortak bir biçimde yaparak bütçenize kolaylık sağlamış olursunuz.
 • İnşaat tamamlama kredisi ile kendinizin inşa etmiş olduğunuz eviniz için kredi başvurusunda bulunarak 120 aya kadar olan vade ile kredi sahibi olabilirsiniz. Kredi şartına inşaat halinde olan evinizin 70%’ine kadarının tamamlanması dahildir.
 • Önceden başka bankada olan bir konut krediniz varsa, kredinizi Ziraat Bankası’na transfer ederek ödemelerinizi tamamen kapatabilirsiniz. Daha sonra geri ödemelerinizi bütçenizi zorlamadan esnek ödeme tariflerinden yararlanarak yapabilirsiniz.
 • Komisyon konut kredisinde müşterilerden kredi tahsis ücreti alınmaz. Komisyon konut kredisi kendiliğinde transfer konut kredisi ve inşaat konut kredisi olarak iki kısıma bölünmektedir.

Kredi başvurusunu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine giderek yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak hemen ön başvuruda bulunabilirsiniz.

2

Ziraat Bankası Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

 • Nüfuz cüzdanı veya TC kimlik numarası
 • İkametgah ettiğiniz yere dair belge
 • Yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
 • Eğitim kredisi için ek olarak eğitim alındığına dair belge
 • Taşıt kredisi ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el araçlarda ruhsat fotokopisi
 • Konut kredisi için ek olarak satın almak istediğiniz konutun tapu fotokopisi

Ziraat Bankası Kredileri Hesaplama

Ziraat Bankası kredilerine başvuruda bulunmadan önce hesaplama işlemini yapmanızı sizlere öneririz. Hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğinin kredi miktarını önceden inceleyerek kredinizi bütçenize göre ayarlamış olursunuz. Aynı zamanda ödemeler zamanı bütçenizi sıkıntıya sıkmamış olursunuz. Ziraat Bankası kredileri hesaplama işlemini aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak yapabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası kredileri hakkında olası bir sorunuz için, 444 00 00 ve 0850 220 00 00 Ziraat Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

ziraat1

Ziraat Bankası Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.