Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, bünyesinde farklı özelliklere sahip birçok kredi kartı bulunmaktadır. Bunların en avantajlı olanlarının başında Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları yer almaktadır. Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları Maximum geniş ailesinin bir üyesidir ve birçok avantaja sahiptir.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları ile alışverişlerinizde zorlanmadan harcama yapabilir, ödemelerinizi taksit veya nakit avans ile yapabilirsiniz. Yapacağınız harcamalardan puan kazanma şansı olduğu için harcarken de kazanmış olunmaktadır. Harcadıkça kazandıran bu sistemi ile sunduğu maksimum kolaylık ve ayrıcalıklar sayesinde alışverişleri keyifli hale getiren Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları ile Maximum dünyasının ayrıcalığını yaşayabilme fırsatına sahip olunmaktadır.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları’nın Özellikleri

Maximum dünyası çok geniş olup yaklaşık 200.000 üye kuruluşu ile birlikte çalışmaktadır. Ziraat Bankası Maximum Kartları da bu geniş yelpazeden yararlanmaktadır. Ziraat Bankası Maximum Kartları ile taksitli alışverişler yapabilir, yaptığınız bu alışverişlerden Maxi Puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Maxi Puanları ister biriktirebilir isterseniz anında direkt para yerine harcayabilirsiniz. Ziraat Bankası Maximum Kartları’ndan birine sahip olarak Maximum dünyasındaki bütün kampanyalara katılabilir ve tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu geniş yelpazenin bir artısı olan birçok indirimden de yararlanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları asıl sahibi, isterse sevdiklerine veya çevresindeki insanlara ek kart çıkarabilmektedirler. Bu sayede yapılan harcamaları kontrol altında tutabilir ve gerekli müdahalelerde bulunma imkanından yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları’na ek kart çıkartmak için çıkarılan kişinin 15 yaşından büyük olması şartı aranmaktadır. Çıkartılan ek kartlar da tüm Maximum avantajlarından yararlanabilmektedir.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı sahipleri imkanları doğrultusunda hesap kesim ve son ödeme tarihlerini kendileri belirleyebilmektedir. Bu sayede hesap kesiminizi ister farklı ödemeler ile aynı ana denk getirebilirsiniz veya kendinize ayrı ayrı ödeme dilimleri planlayarak rahat bir ödeme süreci oluşturabilirsiniz. Ziraat Bankası, Maximum Kredi Kartları kullanıcıları için dönem borcunun belirtilen kısmının ödenmesi şartıyla kalanı kredilendirme seçeneğini de sunmaktadır. Bu sayede kalan ödemelerinizi daha rahat bir şekilde yapma fırsatına sahip olursunuz.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan ve nerede olursanız olun kartınızla ilgili bilgilere ve bağlantılı hesaplarınıza ulaşabileceğiniz İnternet Şubesi’ne kredi kartınızı tanıtarak sanal kart oluşturabilirsiniz ve internet üzerinden yapacağınız alışverişleriniz kullanabilirsiniz. Aynı zamanda işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirme fırsatına da sahip olmuş olursunuz. Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı’nız ile günün her saatinde nakit avans çekebilirsiniz. Hesap özetiniz tercih ederseniz e-mailinize gönderilmektedir. Aynı şekilde tercih edildiği taktirde kısa mesaj olarak da müşteri bilgilendirilmektedir.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları’nın en önemli özelliklerinden birisi temassız alışveriş özelliğidir. Geleceğin ödeme sistemi diye adlandırılan bu ödeme sistemi ile 50 lira ve altındaki alışverişlerinizde şifre ve imzaya gerek olmadan kolayca ve hızlı bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Temassız işlem gerçekleştirirken kartınızı elinizden bırakmayacağınız için, kaybetme olasılığınız da azalacaktır.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı borcunuzu otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilirsiniz. Ayrıca kartınıza internet şube, mobil şube, telefon bankacılığı ve Ziraat Bankası ATM’leri aracılığıyla veya EFT ile de ödeme yapabilme imkanına sahipsiniz.

En Yakın Ziraat Bankası Şube ve ATM’si için TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Maximum Kart Başvurusu

Ziraat Bankası Maximum Kart başvurusunda bulunmak için çeşitleri kanalları kullanabilirsiniz. Bunlar:

  • Ziraat Bankası Şubeleri
  • İnternet Şubesi
  • Ziraat Mobil
  • Çağrı Merkezi – 0850 220 00 00
  • ATM
  • Ziraat Bankası’nın internet sitesidir.

Ziraat Bankası Maximum Kartları’na İnternet Üzerinden Başvurmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.