Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Ziraat Bankası Şirket Kredi Kartı

Ziraat Bankası Şirket Kredi Kartı ülkemiz genelinde hizmet veren şirketlere özel olarak sunulmuş olan bir kredi kartıdır. Bilindiği gibi ülkemiz genelinde birçok şirket bulunmakta ve her biri ülkemiz ekonomisine farklı şekillerde katkılar sağlamaktadır. Ziraat Bankası ise bütün şirketlere ortak ve eşit bir şekilde destek olabilmek için birçok imkânı barındıran bir kredi kartı olan Ziraat Bankası şirket kredi kartını çıkarmıştır. Ayrıca Ziraat Bankası şirket alanına yönelik olarak çıkartmış olduğu bütün kartlar içerisinde en avantajlı olanı Ziraat Bankası şirket kredi kartıdır. Bu yüzden Ziraat Bankası şirket kredi kartına sahip olan şirket sahipleri normale göre çok daha fazla avantajdan yararlanabileceklerdir. Aşağıdaki kısımda Ziraat Bankası şirket kredi kartı özellikleri listeli bir şekilde açıklanmaktadır.

  • Ziraat Bankası şirket kredi kartı şirketlere özel olarak çıkarılmış olan bir kredi kartıdır ve şirket harcamalarına özel olarak tasarlanmış bir kredi kartıdır.
  • Ziraat Bankası şirket kredi kartı şirketlere özel olarak hazırlanmış limitler ve ödeme planlarına sahiptir. Bu kart ile şirketler geniş çaplı harcamalar yapabilmekte ve sağlanan ödeme kolaylıkları ile daha rahat bir ekonomi sürdürmektedirler.
  • Aynı zamanda bu kartın harcamaları şirket kontrolünde gerçekleştirilmektedir. Yani kartın üzerindeki harcamalar şirket tarafından takip altına alınarak gereksiz harcamalardan kaçınılabilmektedir. Normal şartlarda şirketin kendi bütçesinden düzensiz harcamalar olurken bu kart ile takip yapılabilmektedir.
  • Bilindiği gibi Ziraat Bankasının bütün kredi kartları 7 gün 24 saat güvenli bir alışveriş sunmaktadır. Gerek internet üzerinden gerekse POS cihazları üzerinden güvenli alışveriş gerçekleşmektedir. Ziraat Bankası bunu Ziraat Bankası şirket kredi kartı içinde sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı Ziraat Bankası şirket kredi kartı sahipleri şirketleri için yaptıkları harcamaları güvence altına alabilmektedirler.
  • Ayrıca Ziraat Bankası kredi kartları üzerinden sunmuş olduğu limiti geçmemek şartı ile nakit imkânı da sunmaktadır. Ziraat Bankası şirket kredi kartı sahipleri şirketlerinin ihtiyaç duyduğu nakit parayı 7 gün 24 saat herhangi bir ATM’den veya mesai saatleri içerisinde Ziraat Bankası şubelerinden sağlayabilmektedirler. Ancak alınması istenilen nakit miktarı Ziraat Bankası şirket kredi kartı limitini geçmeyecek şekilde olmalıdır. Eğer ki Ziraat Bankası şirket kredi kartı limiti herhangi bir şekilde kısmi olarak kullanılmış ise kalan miktarı kadar nakit çekim işlemi gerçekleştirilebilir.
  • Aynı zamanda Ziraat Bankası şirket kredi kartı ile şirketinizde yetki verdiğiniz kişiler şirket adına harcama yapabilmektedirler. Yani şirket içerisinde karta vekil olarak atadığınız kişiler sizin yerinize harcamaları kart üzerinden yapabilmektedirler. Böylelikle sizin zamanınız olmasa dahi sizin yerinize birileri şirket için harcama veya nakit çekim işlemini gerçekleştirerek size vakit kazandırmış olurlar.
  • Bütün bu nakit çekim işlemleri veya ödeme işlemleri gibi birçok bankacılık işlemleri herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gitmeye gerek kalmadan ATM’ler üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın olan bir ATM’ye giderek işlemlerinizi Ziraat Bankası şirket kredi kartı ile zaman fark etmeksizin hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası Ziraat Bankası şirket kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizin bir dökümünü tutmaktadır. Bu dökümlere birçok yerden ulaşabilirsiniz. Bunların ilk başında 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı gelmektedir. Bu numarayı arayarak hesap özeti bölümünden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı özelliği ile hesap hareketlerinizi görüntüleyebilirsiniz veya en yakın bir Ziraat Şubesine veya ATM’sine giderek Ziraat Bankası şirket kredi kartı hesap dökümünüzü öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Şirket Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası şirket kredi kartı almak için yapmanız gereken size en yakın olan bir Ziraat Bankası şubesine gitmektir. Şubeye gittikten sonra Ziraat Bankası şirket kredi kartına başvuru yapmayı talep ederseniz sizin adınıza Ziraat Bankası bir başvuru işlemi başlatacaktır. Başvuru sırasında sizden bazı belgeler talep edilecektir. Bu belgeleri başvurunuz sırasında öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası şirket kredi kartı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için yapmanız gereken Ziraat Bankasının Ziraat Bankası şirket kredi kartı için hazırlamış olduğu internet adresine ulaşmanızdır. Ziraat Bankası şirket kredi kartı bilgilendirme sayfasına ulaşmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktı.

Ziraat Bankası şirket kredi kartı bilgilendirme sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.