Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi, araç sahibi olmak isteyen fakat nakit para sıkıntısından dolayı bu isteğini gerçekleştiremeyen kişilere yönelik bankalar tarafından tasarlanmış olan bir kredi türüdür. Taşıt kredisine aynı zamanda araç kredisi ve otomobil kredisi de deniliyor. Kredi yolu ile araç sahibi olmak isteyen birçok kişinin tercihi, Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusunda bulunmaktır. Ziraat Bankası sunduğu avantajlarla müşterilerinin kolay bir şekilde araç sahibi olmalarını sağlamaktadır. Sizlere sunacağımız bu makalede Ziraat Bankası araç kredisi ile ilgili gerekli tüm bilgilere sahip ola bileceksiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Nedir?

Siz de Ziraat Bankası taşıt kredisine sahip olarak, hayalinizdeki arabaya veya başka bir araca kolayca sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası araç kredisi ile hem sıfır km hem de ikinci el araç sahibi olabilirsiniz. 48 aya kadar varan vade seçeneği ile ödemelerinizi, esnek ödeme tarifinden yararlanarak bütçenize uygun bir şekilde düşük faiz oranları ile yapabilirsiniz. İkinci el olan araçlar için en fazla beş yaşına kadar olabilir. Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılmaktadır ve araç rehini teminat olarak alınır. Aynı zamanda indirimli taşıt kredisi fırsatından yararlanarak aracınızın fiyatının bir kısmını kendiniz ödeyebilir, böylece geri ödemeleri düşük tutarlı taksitlerle yapabilirsiniz. Eğer önceden başka bankalarda taşıt krediniz varsa, istediğiniz takdirde kredinizi Ziraat Bankası ile ödeyerek taksit tutarınızı azaltabilirsiniz. Tüm sunulan bu avantajlardan faydalanabilmeniz için, tek yapmanız şey Ziraat Bankası araç kredisi başvurusunda bulunmanızdır.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusunu size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine giderek ve internet üzerinden online olarak hemen yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuruda bulunabilmeniz için aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada gerekli alanları doldurarak devam butonuna basınız. Böylece başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Başvurunuzun cevabı en kısa zamanda SMS ile size iletilecektir.

4

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • Eksiksiz olarak doldururmuş başvuru formu
  • TC kimlik numarası, nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesi fotokopisi
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden gelir belgesi
  • Sıfır km olan araçlar için proforma faturası, ikinci el oran araçlar için ruhsat fotokopisi

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası taşıt kredisi hesaplama ile aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğiniz meblağı önceden belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda vade aralığını ve faiz oranını inceleyebilir, böylece kredi tutarınızı bütçenize göre ayarlamış olursunuz. Hesaplama işlemini size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine giderek ya da internet üzerinden hemen yapabilirsiniz. İnternet üzerinden hesaplama yapabilmeniz için aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılacak olan sayfada resimde gördüğünüz üzere kredi türünü, vade aralığını, kredi tutarını ve ödeme sıklığını yazarak hesapla butonuna basınız. Böylece sizde hesaplama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

5

Ziraat Bankası araç kredisi ile herhangi bir sorunuz için, 444 00 00 ve 0850 220 00 00 Ziraat Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.