Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Günlük yaşamımızda sıkıntılarımızı çözebilmek için nakit paraya olan ihtiyacımız durmadan artmaktadır. Bu ihtiyaçlarımızı karşılamak hiç de kolay olmadığından, neredeyse herkesin çözüm yöntemi bankalara kredi başvurusunda bulunmaktan geçiyor. Bu şekilde birçok kişi tarafından tercih edilen kredilerden biri de, Ziraat Bankası tüketici kredisidir. Sunduğumuz bu yazıda Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ile ilgili gerekli tüm bilgilere sahip olabileceksiniz.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Nedir?

Sizde Ziraat Bankası tüketici kredisine sahip olarak evlilikten sağlığa, tatilden eğitime tüm nakit ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisinin müşterilerine sunduğu özellikler aşağıdaki gibidir.

 • Tüketici kredisine sahibi olduğunuz zaman ödemelerinizi vade süresi 36 aya kadar olduğu için, esnek ödeme tarifelerinden yararlanarak bütçenize uygun bir şekilde düşük faiz oranları ile yapabilirsiniz.
 • Kredi başvurusunda bulunduğunuz zaman, özel ya da maddi teminat alınmamaktadır.
 • Tüketici Avans kredisi ile, bankada vadeli ya da vadesiz hesabınız varsa altı aya kadar varan vade ile kredinize hemen sahip olabilir, aynı zamanda isterseniz ödemenizi tek taksitli olarak yapabilirsiniz.
 • Eğitim kredisi ile her türlü okul, kurs, dershane ve üniversite masraflarınızı kolayca karşılayabileceksiniz. 36 aya kadar varan vade süresi ile ödemelerinizi esnek ödeme tarifinden yararlanarak rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Bireysel iş yeri kredisi ile yüksek tutarlı ihtiyaçlarınızı kolayca karşılaya bilirsiniz. Ofis, büro, mağaza, dükkan ve bu gibi başka iş yeri sahibi olabilmeniz için, ekspertiz değerinin % 75’ine kadar kredi sahibi olabilirsiniz. Vade süresi 120 aya kadar olup, ödemeleri esnek ödeme tarifesinden yararlanarak rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Arsa kredisi ile, satın almak istediğiniz arsanın ekspertiz değerinin % 50’sine kadar kredi sahibi olabilirsiniz. 60 aya kadar varan vade seçeneği ile, ödemeleri esnek ödeme tarifinden yararlanarak rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Tüm kredi süresi boyunca müşterilere hayat sigortası yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası tüketici kredisinin sunduğu tüm bu avantajlardan faydalanabilmeniz için, tek yapmanız gereken şey kredi başvurusunda bulunmanızdır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunu size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine giderek veya internet üzerinden online olarak hemen yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuruda bulunabilmek için aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılacak olan sayfada gerekli bilgileri yazıp devam butonuna basarak başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Başvurunuzun cevabı en kısa zamanda SMS ile size iletilecektir.

6

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gereken Belgeler

 • Tam olarak doldururmuş başvuru formu
 • TC kimlik numarası, nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesi fotokopisi
 • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden gelir belgesi
 • Eğitim kredisi için eğitim alındığına dair belge ve fatura

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası tüketici kredisi hesaplama ile aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğiniz meblağı önceden belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda vade aralığını ve faiz oranını inceleyerek, kredi tutarınızı bütçenize göre ayarlamış olursunuz. Hesaplama işlemini size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine giderek ve internet üzerinden online olarak hemen yapabilirsiniz. İnternet üzerinden hesaplama yapabilmek için aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, ardından resimde gördüğünüz gibi kredi türünü, vade aralığını, kredi tutarını ve ödeme sıklığını seçip hesapla butonuna basmanız yeterlidir.

7

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ile herhangi bir sorunuz için, 444 00 00 ve 0850 220 00 00 Ziraat Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.